Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretnének mutatni az...

Mit szeretnének mutatni az emberek azzal, hogy Instagramra kiraknak egy Starbucksban elfogyasztott kávé képét? Irigyléreméltó lenne az, hogy egy 1200 forintos (indokolatlanul túlárazott és gagyi) kávét megengedhetnek magának valaki?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 10:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Megengedhet magának*
2021. júl. 5. 10:45
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább az a lényege (de lehet tévedek, én sem értem őket), hogy nem otthon ülnek és ezt feltétlen meg kell osztaniuk valamiért másokkal.
2021. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert mutatni kell, hogy itt sok pénz, ennyi. 100% proli mentalitás.
2021. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Az a gond hogy tanult fiatalok egyetemistaként főiskolásként, is ezt csinálják, nekünk szakmunkásoknak több eszünk van :)
2021. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
mindig megy az a flex xddd
2021. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Starbucksba ugyan nem járok, de Frei-ben én is befotózom, mert szép. Mint mikor kicsi voltam, találtam egy szép kavicsot vagy egy szabályos gesztenyét, és megmutattam mindenkinek. Ez ugyanez.
2021. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert így Amerikába képzelik magukat és az naggyon gizzda.
2021. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Az élmény a lényeg, hogy elment kávézni, kikapcsolódik, barátokkal vagy bárki mással vagy egyedül stb., illetve lehet esztétikai funkciója is, szimplán szép. Nem kell túlgondolni.
2021. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Menőzés az egész. Értelme nincs.
2021. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége szimplán az élményt osztja meg.


Legyen szó naplementéről, kirándulásról, gyermekáldásról, új autóról, vagy akár csak egy reggeli kávéról.


A lényeg az élmény.


Megosztom az élményt a "világgal" és onnantól mindenki szabadon eldöntheti, hogy akar-e benne osztozni vagy sem. Hiszen nem kötelező megnézni, nem tolom senki arcába, az ő szabad döntése, hogy megnézi-e vagy sem.


Nyilván van egy rosszindulatú proletár réteg, akiknek minden ami kívül esik az evés-alvás-szarás kötelező létfenntartáson az csak rongyrázás és mindenben az ellenséget látják amit a másik "megengedhet magának".


És vannak azok a rossz értelemben vett antiszociálisok akik másokkal foglalkoznak, ahelyett, hogy ők is megkeresnék a maguk életének apró csodáit.


De az ilyenekkel felesleges foglalkozni.

Az életünk nem lesz attól rosszabb, hogy nekik fáj az, ha a mi jól érezzük magunkat.

2021. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!