Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tanuló voltál az...

Milyen tanuló voltál az általános iskolában?

Figyelt kérdés
Szerinted hatással volt-e az iskolai teljesítményed a pályaválasztásodra? Mennyire befolyásolt abban, hogy mára olyan ember lettél, amilyen?

2021. júl. 6. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Kiváló.
Jeles.
Erős négyes.
Gyenge négyes.
Erős közepes.
Gyenge hármas.
Erős kettes.
Épphogy átcsúszkáltam.
Egyszer megbuktam.
Többször buktam.
67 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában olyan 4,3-4,7 volt az átlagom legtöbbször, tehát erős 4-es voltam. Tanultam, ezért a képességeimnek megfelelően sikerült megtalálnom a megfelelő szakmát gimnázium után.
2021. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Majdnem mindenből kettes voltam, de bukni nem buktam.
2021. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kituno voltam 8 éven át
2021. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
100%
Végig kitűnő voltam de tanév közben becsúszott néhány négyes és egyszer egy hármas is. Otthon majdnem kibeleztek érte. Igazából a legtöbb tárgyból nem kellett megerőltetnem magam az ötösért, sokkal előrébb voltam mint a többiek, csak nem engedtek osztályt ugrani. Annyiban befolyásolta a pályaválasztásom, hogy így tutira felvettek egyetemre, ez pedig azért is volt nekem fontos, mert így tudtam elköltözni a családomtól.
2021. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt néha 2-3 négyesem. Gimiben dettó. Egyetemen első félévben is.

Eléggé befolyásolt. Amiből mindenki hülye volt, abból nagyon jónak éreztem magam (általánosban) gimiben pedig mindenki jó volt, plusz nekem is ment minden tárgy, így nehezen jöttem rá, hogy hova menjek tovább. (Ezt elég komoly szintig csináltam, pl sorsoltam, hogy miből érettségizzek, nem felvételi tárgyakból is jártam versenyekre, OKTV-re is) Végül jött a megvilágosodás és jól választottam pályát. Teljesen biztos vagyok a dolgomban, bár még nem végeztem el az egyetemet.

2021. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szorongtam és "szenvedtem" az iskolában, otthon se voltak fényesek a dolgok, szóval alsóban nyilván jó tanuló voltam, felsőben közepes. Technikumban meg szar, meg is buktam egyszer. De mikor valami logikai feladat volt, vagy friss dolog és érdekelt akkor mindig az osztályelsők között voltam... Nem azt akarom mondani hogy zseni gyerek vagyok, de ha érdekelne, és nem szoronganék stb akkor lehetnék négyes, ötös.
2021. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jeles voltam. Nem volt nehéz egyáltalán csak nem annyira érdekelt az iskola. Mindig is csak vártam az iskola végét mert mindig szenvedtem belül. Szarak a tárgyak amiről "tanulunk", unalmas az emberek ott... Egyszerűen utáltam menni oda mert csak odab*sztak random emberekkel akik nem is érdekelnek engem... Na mindegy igazából depressziós voltam meg nem érdekelt hogy jó jegyeket kapjak, otthon se nem foglalkoztak velem a szüleim, nem mondták hogy kell a jó jegy vagy bármi. Volt pár barátom onnan de miután véget ért az iskola utána eltávolódtak.
2021. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam általánosban jó tanuló mert nem foglalkoztam vele, ugyanígy volt a gimnázium is, ennek ellenére mérnök diplomám van, mert egyetemen már tanultam. Semmit nem befolyásolt az általános iskola, csak sok jó emléket köszönhetek neki a sok baromkodás miatt
2021. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán első 6 évben voltam kitűnő, utána csak a tesi rontott. Gimiben szintén tesi + 1/2 reál tárgy (fizika, kémia, néha matek), de mindig 4.50 fölött volt az átlagom. Suli szintén 3. legnagyobb érettségi érettségi átlagom lett. Most munkanélküli vagyok vele, sokat ért. ☺️
2021. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as, ami érdekelt, abból erőlködés nélkül is 5-ös voltam, ami meg nem, azt leszartam. Meg erősen hozzátett ehhez az is, hogy sok tanár nagyon pofára osztályozott.
2021. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!