Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerettél általános iskolába...

Szerettél általános iskolába járni?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 30. 07:53
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
93 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
82%
Nekem az általános iskolás éveim valahogy nem voltak rózsásak
2021. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert semmi jó nem volt benne.
2021. máj. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mert teljesen lehozott az életről. Borzalmas tanárokkal, teljesen levittem az önbizalmam.

Azt mondták, soha nem viszem semmire, buta vagyok, de nem baj kellenek a kétkezi munkások is... Szóval a lényeg, hogy utáltam.

2021. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Imádtam, onnan meg is maradt rengeteg barátom a mai napig pedig már 6 éve nem oda járok. Nagyon meghatározó volt és nagyon szerettem :)
2021. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

Igen is, meg nem is. Első második osztályban azért nem, mert ki voltam közösítve és gyakran már akkor elsírtam magam, mikor menni kellett fel a terembe. Emlékszem egyszer még a tanítónő is elbeszélgetett az osztállyal, hogy nem szép dolog, ha kiközösítenek engem, de rengetegszer megkaptam, hogy "nem vagyok a barátnőd" aztán egyedül kellett ülnöm egész nap. Egy csendes kisgyereknek nyilván nagyon rossz ez.

Aztán osztálybontások lettek harmadik osztályra. Innentől már jobb lett. Hatan annyira jó barátnők lettünk. Ezt az időszakot nagyon szerettem. Persze volt itt is néhány nagyszájú lány meg gonosz fiú, akik csúfoltak. A lányokkal sajnos akkor ért véget a barátság, mikor mindannyian más-más gimikbe kerültünk. Azóta is sokat gondolkodok rajta, milyen jó lett volna tovább tartani a kapcsolatot és a kamasz éveket is együtt tölteni sulin kívül. Akkoriban lett népszerű a facebook. Még sokan nem is használták akkor. Tehát nem volt olyan magától érthetődő, hogy ott tartjuk a kapcsolatot.

2021. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerettem. Jófejek voltak az osztálytársam és voltak tanárok, akiket nagyon szerettem. Persze olyan is volt, amit nem. De nagyon sokat köszönhetek az általánosnak. Plusz egy nyelvvizsgát (amit 8.után tettem), egy OKTV helyezést (addig nagyon küzdöttem, hogy minél kevesebbet felejtsék), ezzel pedig egyetemen kollégiumba jutást, szuper matek alapokat, amivel a durva gimis fakton meg tudtam állni a helyemet (tudtam tisztességesen helyt állni a versenyeken, KoMaL, arany Dani, OKTV stb + emelt érettségi). És persze azért a programok is elég jók voltak, sosem felejtem el őket.
2021. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

Az általánost szerettem, mert népszerű voltam.

A középsuliban annyira nem éreztem jól magam, mert volt egy baratnői kör amiben jól éreztem magam, de a sok falusi, tenyeres-talpas paraszt pıçşa taszított.

2021. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem szerettem, a gátlásaim 85%át ott szereztem, alsóban főleg, de felsőben is. Ment a kedvenceskedés, engem szerettek az osztálytársaim, az osztályfőnök nem, ezért mindem szart elhordtak rólam rámfogtal minden balhét, én meg hülye voltam, azt hittem, ha másokról elviszem a balhét jó barát leszek, de nem így lett. Megutáltam az embereket, felsőben sulit váltottam, ott nem sokkal, de jobb volt. Annyira megutáltam az embereket, hogy gimiben szándékosan nem gyűjtöttem barátokat, az utolsó évre nyugodtam meg, rögtön 2-3 ember a barátom is akart lenni ... Mai napig gátlásos vagyok, akárhogy küzdök ellene, képtelen vagyok megbízni az emberekben. A sportba menekültem 5.től.
2021. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem szerettem, mert én voltam a buta, büdös gyerek, anyám elhanyagolása miatt. Sokat csúfoltak, a tanárok megaláztak.

15 év telt el, 3 diplomám lett.

2021. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem mert szegények voltunk és az már egy ok volt hogy piszkáljanak a tanárok. Sok rossz emlék van bennem ami a mai napig kisért.
2021. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!