Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szívem szerint hordanék...

Szívem szerint hordanék maszkot olyan helyeken ahol sokan vannak (tömegközlekedés, belváros), de tartok tőle, hogy hülyének néznének. Tényleg annak néznének?

Figyelt kérdés
Ne hordjak inkább maszkot?
2021. júl. 7. 04:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Így vagyok én is. Hordanám ,de nem merem. 4 hónapja voltam Covidos, mind 2 oltást megkaptam 1 hónapja de csak tart az ember. De itt vidéken bámulják akin van, egy néni villamoson rá is szólt egy nőre,hogy nem kell már a maszk.
2021. júl. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
84%
Én hordom, ha olyan a helyzet. Kinéznek? Igen. Megszólnak? Igen. De nem érdekel. Oltva vagyok, de vannak, akik nem kaphatnak oltást, és olyanok is, akik tájékozatlanok, félnek, vagy egyéb okból nem kérik az oltást, és nem akarom őket veszélyeztetni akkor sem, ha némelyikük kifejezetten bunkó vagy idióta.
2021. júl. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
27%
Xd hordjad nyugodtan. Engem a kutya nem szólít meg hogy hordjam.
2021. júl. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%
Állandóan félelemben élni se lehet egy leányálom. De ha nektek az kell, hogy hamis biztonságérzetet adjon a maszk, hordjátok. De nem ez fog megóvni titeket a betegségektől, hanem az immunrendszeretek.
2021. júl. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Én is így érzek,egyenlőre nem hordom.
2021. júl. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Sokan hordják senki nem botránkozik meg rajta. Hord ha szeretnéd.
2021. júl. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Öreg...3 napja busszal járok, tudod hány emberen van még mindig? Megszólták őket? NEM. Aki ilyeneket ír, hogy mindenképpen be fognak miatta ugatni, az üldözési mániás.
2021. júl. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%

Engem senki nem szól meg miatta, másokon is van, nem tiltották be, csak már nem kötelező.

Az sem érdekelne ha hülyének néznének, valahogy a fontossági sorrendben előrébb van az egészségem és a jövőm, mint az hogy ki mit gondol rólam ismeretlenül.

Főleg az olyan buta emberek véleménye nem érdekel akik szerint hirtelen eltűnt a vírus, mert tudja hogy most nyár van és kell a gazdaságnak a turizmus, és majd csak ősszel jön vissza.

2021. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam ma jó pár emberen. Nem szólt nekik a kutya se.
2021. júl. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Hordd, attól, hogy valami nem kötelező még nem tilos.
2021. júl. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!