Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért vannak délután sokan a...

Miért vannak délután sokan a belváros felé közlekedő 5-ös HÉVen?

Figyelt kérdés
Szentendre felé logikus, akkor mennek haza a munkából az emberek a belvárosból. Én pont ellenkező irányban közlekedek, mint a nagy átlag: reggel belvárosból külvárosba, du. pedig fordítva. A reggeli járatokon alig szoktak lenni, viszont nem tudom mivel magyarázni a héven lévő délutáni tömeg jelenségét a belváros fele. Bár reggel még nem mentem ezen az irányon, lehet akkor sokkal durvább?
2018. máj. 11. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Te magad is írod, hogy reggel kifelé , délután befelé utazol. Tehát a hozzád hasonló utasok vannak rajta, plusz délután az iskolából hazatérők (van, aki kifelé jár suliba) és a Szentendréről hazatérő turisták is növelik az utasszámot.
2018. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!