Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a holdra...

Mit gondoltok erről a holdra szállással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, biztos már rengeteg ilyen kérdés van, hogy valóban megtörtént-e a holdra szállás vagy sem, nem is ez az, ami inkább engem érdekel. Hanem ismerek egy 77 éves asszonyt, nagyon intelligens, sok pénze van, kb. az egész világot bejárta, jó kapcsolatai vannak, nagyon ápolt és szép is, ad magára. Tényleg nagyon sokat látott és tud is. Ő azt állítja, hogy a holdra szállás nem volt igaz. Az interneten megoszlanak a vélemények, de inkább ott azt látom, hogy igaz volt. Szerintetek egy ilyen okos asszony miért mondja azt, hogy a holdra szállás kamu volt? Én nem tudom elhinni, mi az igazság, nem is nagyon értettem azt, ahogyan elmagyarázta, de általában jól tudja a dolgokat és hihető. Létezik, hogy ebben tévedne? Én csak 21 éves vagyok, és a tudatlanságommal annyira nem merek szembemenni az érveivel.

2021. júl. 7. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt holdraszállás, csak nem '69 júliusában, ahogyan azt terjesztik, hanem jóval később.
2021. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vantel ***** válasza:

Hogyan lehet megállapítani ,hogy igaz e?

Szerintem nem tudok annyi energiát belefektetni,hogy megállapíthassam igaz-e?

Elmenni,hogy megnézzem a nyomokat nem éri meg,nagyon sok energiába tellene.

Min változtat ha igaz,min változtat ha nem igaz?

Mit szeretnél hinni ,igaz vagy nem?

2021. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem igazság szerint ez a holdra szállásos sztori nem érdekel. Csak azt nem vagyok képes felfogni, hogy egy igazán sokat látott és tanult ember, hogy hiheti azt el, amire a legtöbben azt mondják, hogy összeesküvés elmélet.
2021. júl. 7. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Tudod, kérdező, itt nem az számít, hogy mit mondanak a legtöbben. Ez nem szavazás.

A Holdon ott van az összes eszköz, amit valaha odavittek, plusz néhány prizma, amit akár te is meg tudsz világítani lézerrel.

Ha elég érzékeny eszközzel nézed, akkor látod a visszfényt.

Ezen kívül vannak ott műholdak is, amelyek mostanában is küldtek fényképet ezekről az eszközökről, a lábnyomokról, keréknyomokról, stb.

Csak egészen elmebeteg ember hiheti azt, hogy nem volt holdraszállás.

De most már jó lenne, ha ilyenkor elolvasnád az előző 32 ilyen írást, ahol mindezeket jól leírtuk már, és nem tennél fel újabbat.

Tudod, ez is egyfajta igénytelenséget jelez a részedről.

2021. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4. Nem értem, miért kell ilyen lekezelőnek lenni. 🤦🏼‍♀️


"Tudod, kérdező, itt nem az számít, hogy mit mondanak a legtöbben. Ez nem szavazás."

A holdra szállás egy megosztó kérdés lett, DE a legtöbben hisznek benne. Most nem értem, hogy ezzel mi a bajod. Mindenki abban hisz, amiben akar.


"Csak egészen elmebeteg ember hiheti azt, hogy nem volt holdraszállás."

Attól még, hogy valakinek más nézetei vannak a világról, nem elmebeteg. És nem csak ő az egyetlen, aki kételkedik ebben. Mint ne mondjak, a napokban utána olvastam ennek a dolognak, és elég gáznak tartom, hogy ilyen görcsösen kell bizonygatni valamit, mindig más indokokkal, ami állítólag megtörtént.


"De most már jó lenne, ha ilyenkor elolvasnád az előző 32 ilyen írást, ahol mindezeket jól leírtuk már, és nem tennél fel újabbat."

Az a "32 írás" nem arra kíváncsi pontosan, amire én. Mellesleg ezen az oldalon arról és akkor teszek fel kérdéseket, amiről és amikor akarok.


"Tudod, ez is egyfajta igénytelenséget jelez a részedről."

Ehhez nem is tudok mit hozzáfűzni. Tudod, ha a válaszok fele eleve nem bunkóságból indulna ki, talán még be is venné a gyomrom.

2021. júl. 8. 07:55
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

De, kérdező, pontosan így van.

AZÉRT elmebeteg, aki nem hiszi el, mert ezt lehet ellenőrizni.

Amit lehet ellenőrizni, arról ne "nézeted" legyen, hanem tudásod!

Remélem, a Föld alakjáról se "nézeted" van!

Az előző 32 írásban pedig kiválóan leírták, hogyan lehet ellenőrizni.

Innen kezdve az eltérő nézet az bizony az elmebetegség jele, ha tényleg elhiszed.

Vannak sajnos provokátorok is, akik ugyan nem hiszik el, de terjesztik... belefuthatsz ilyenbe is. Az se jobb.

Ez pedig nem lekezelés, nem támadás, hanem tény.

A saját érdekedben ajánlott, hogy vedd figyelembe.

Ja, és azért írok ilyen hangnemben, mert ELEGÜNK VAN az ilyen írásokból, mint a tiéd.

Mint ahogy a laposföldesekből és az evolúciótagadókból is.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyasmiken vitatkozzunk, ami már kiderült, hogy hogyan van.

Bőven van még tudományos felfedezés, azokkal kéne tele lenni a fórumoknak, nem ilyesmivel.

2021. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Ja, és azért írok ilyen hangnemben, mert ELEGÜNK VAN az ilyen írásokból, mint a tiéd."


Pedig ez az oldal arra való, hogy ha nem értek valamit, akkor felteszek egy kérdést. Más kérdése pedig egyáltalán nem érdekel. Az pedig nem érv, hogy "meg lett cáfolva, néz utána." Persze,"leellenőrizhető", de ahová soha nem jutok el, mégis kivel ellenőriztessem le, vagy kinek higyjek e téren, ha én a saját szememmel nem látom? De mindegy is, mert neked fogalmad sincs arról, hogy én miben hiszek. És én nem fogok elmebetegnek nevezni egy olyan embert, aki másképp látja a világot. Ha pedig valami nem tetszik, tovább lehet lépni. Ez most az én kérdésemről szól, nem máséról és nem is a te válaszodról.

2021. júl. 8. 08:21
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha így gondolod, akkor viszont az ilyen kérdéseket az ezotériában kell feltenni.

Az az oldal való arra (is), hogy nyilvánvaló igazságokat megkérdőjelezzünk, és így új utakat keressünk.

A válaszom pedig segítség volt neked. Ha nem kívánod igénybe venni, akkor nem kötelező.

2021. júl. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ha így gondolod, akkor viszont az ilyen kérdéseket az ezotériában kell feltenni."

Az oldal szerint teljesen megfelel ebben a kategóriában.


"Az az oldal való arra (is), hogy nyilvánvaló igazságokat megkérdőjelezzünk, és így új utakat keressünk."

Én nem kérdőjeleztem meg semmilyen nyilvánvaló igazságot. És akiről a kérdés szól, egyszerűen nem hisz a dologban.


"A válaszom pedig segítség volt neked. Ha nem kívánod igénybe venni, akkor nem kötelező."

Aki csak ilyen stílusban képes válaszolni, annak, igen, nem kívánom a válaszád.

2021. júl. 8. 08:48
 10/10 A kérdező kommentje:
*válaszát
2021. júl. 8. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!