Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi volt a legrosszabb tapaszta...

Mi volt a legrosszabb tapasztalatod a nyaraláshoz kivett szállással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hál istennek a férjem mindig olyan szállást foglal le ami tökéletes. Talán egyszer volt olyan, hogy a szállodában a szobánk pont a konyha felett volt, és a kajaszag erősen belengte a szobát is. 1 éjszaka után már elegünk lett a sült olaj szagától, és kértünk másik szobát. Szó nélkül adtak másikat ami tökéletes volt.

De jártunk 3 alkalommal úgy, hogy dupla szobát/ fürdőszobával foglaltunk, és amikor a szállodában voltunk, akkor lakosztályt kaptunk helyette. Szóltunk, hogy tévedés lesz, mi dupla szobát foglaltunk le X összegért. A lakosztály sokkal-sokkal drágább. De közölték, hogy nincs tévedés, a lakosztályt a dupla szoba áráért kapjuk. Amikor már harmadjára így jártunk ( mind más szálloda) akkor megkérdeztük az okát. Kiderült, hogy kiadták az összes dupla szobát, és mivel mi voltunk az elsők akik szobát foglalt, így olyan szobát adtak ami épp üres volt. Ez pedig mindig egy lakosztály..

2019. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb 20 éve még mikor nem volt az internet ilyen sokoldalú, foglaltunk Horvátországban egy apartmant.

Nem cska koszos és iszonyat régi volt, még azt a benyomást is keltette, hogy valaki ott lakik, csak míg mi ott voltunk kiköltözött, mert még a személyes kütyük képek is ott voltak, és kb a 60-as évekböl származó bútorok és a konyha csupa retek volt...


Azóta ha nyaralni megyünk mindig megnézem mindenféle nemzetközi oldalakon mit írnak a vendégek róla és csak magas pontszámú helyre megyünk.

2019. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ugyan nem hivatalos szállás volt hanem couchsurfingen beszéltem meg valakivel hogy megyek hozzá 2 éjszakára!Mikor oda értem senki nem nyitott ajtót!Hívtam a telefonszámot amit megadott majd bokor arccal közölte,hogy ja bocsi,de neki más programja van és nem ér rá,és amúgy is 200km-re van otthonról és csak 3nap mulva megy haza ugyhogy oldjam meg a problémám ahogy tanultam.......
2019. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy osztrák-svájci-német alpesi kör után Münchent is útba ejtettük, ahol egy közepesen külvárosi környéken, előzetes foglalás nélkül találtunk egy szállodát. Volt màr akklr internet - de még több volt a kalandvágy. Sikerült is gyakorlatilag egy munkásszállóba tévednünk, ahol elég alkesz vendégmunkások voltak csak rajtunk kívül és a négy személyes szobába úgy voltak bezsúfolvs az ágyak, hogy csak sasszèzva lehetett közlekedni köztük. Remek volt.
2019. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ibiza szuper luxus 6 fős földszinti apartman. Minden szép és jó volt aztán éjszaka tusoltam és kb 50 csótány bújt elő innen-onnan nem beszélve a rengeteg gyíkról a falakon teraszon.. Minden esetre a személyzet a csótány kérdést nagyon profin lerendezte erre nem lehet panasz. De azért elég kiábrándító volt az első hosszú nap repülés majd kirándulás után tusolni menni ahol kb megelevenedett a jurassic park..

A legroszabb Párizs volt egy 4*-os hotelben. Éjszaka ájult prosti a liftben körbe tűvel, penészes lekvár reggelire véres-sz*ros matrac, éjjel lehetett hallani ahogy a szomszédban a drága "családapa" jól összeveri a gyereket. Egy éjszakát maradtunk mikor pedig reggeli után elegünk lett és a személyzethez fordultunk közölték hogy lehet máshova menni ha valami nem tetszik. Ja és 35 eurót vontak le amiért a minibárból volt pofánk meginni egy 0,5-ös ásványvizet.

2019. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Voltam már olyan szobában, ami a szálloda éttermének a vécéje mellett is, illetve olyanban is, amibe konkrétan egy ágy fért el, de nem volt ablaka, se semmilyen szellőztetése. Ennek ellenére mindkét nyaralást élveztem, és ez kb a tizedik dolog amit megemlítek, ha szóba kerül.
2019. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltam olyan hostelben Prágában, amihez szerintem a 70-es évek óta nem nagyon nyúltak hozzá. Régi kollégiumi épület lehetett, valamennyien laktak is benne, egy csomó hangos roma család zajongott a folyosón, csapkodták az ajtókat, nem lehetett aludni. Az épületet évek óta nem tisztíthatták ki rendesen, ette a penész a falakat, mindenhol fél méter vastag koszrétegek, a környék is eléggé rossz volt, szóval jó volt.. Csak egy estét voltam ott, ennyit simán kibírtam, de pénzért sem mennék vissza. Nem én foglaltam azt a szállást, nekem még egyszer sem sikerült mellélőnöm a foglalásokkal, se Airbnbn, se máshol, bár Couchsurfingen nekem is volt pár érdekes élményem.
2019. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tanyan foglaltunk szobat, a kepek alapjan a szallassal minden rendben volt, csak azt felejtette el mindenki kozolni, hogy a tanyara bevezeto foldut rettenetesen zora allapotban van, amit a traktorok megjobban osszebarmoltak. Majdnem 2 kilometer volt a foldut a fouttol a tanyaig, raadasul esett is, a kocsi nagyon saros lett, nehol az alja leert, a kavicsos resz veszettul razott a kavics nelkuli resz pedig csupa sar, ahol konnyen elakadhatott a vas, ha az ember nem figyel. Meg szerencse hogy bearutoval voltunk, sajat kocsival tutti hogy be nem megyek oda. El akartunk menni a kornyeken kirandulni, de a tortura, hogy a foldutrol kierj a muutra tul soknak bizonyult idosodo szuleimnek, ugyhogy 2 nap utan mar baromira unatkoztunk a tanyan :(
2019. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
Csak annyi, hogy a hotelszobánkban nem lehetett ablakot nyitni, mert be volt csavarozva, így szellőztetni sem lehetett még fürdés után sem. Minden tiszta pára volt, a folyosóra kellett szellőztetnünk.
2019. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!