Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az LGBTQ+ nem redundás? A Q...

Az LGBTQ+ nem redundás? A Q miért nem a questioning? Eleve, mi szükség van a queerre?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Az egész betűhalmaz eleve azért van hogy az érintettek különlegesnek érezzék magukat mindenféle befektetett munka nélkül. Az abszurd névmások dettó.
2021. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

1# bullshit

Én speciel örülnék ha nem lennék nagybetűvel MÁS

Én nem akarok feltűnő lenni csak titkolózás nélkül élni

Ez minden vágyam

Kifejezetten zavar hogy mostanában minden szivárványos

Rohadtul nem segíti az elfogadast az erőltetés

2021. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is, hogy a szivárvány lobbi kontra produktív.
2021. júl. 8. 18:12
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is eszembe jutott már, hogy a sok provokatív nyomulás miatt kezdem őket egyre jobban utálni.

Mint ahogy az állandó holokausztozás utáltatta meg velem a zsidókat.

Mint ahogy az állandó trianonozás miatt idegenkedem a külhoni (elsősorban erdélyi) magyaroktól.


És ha személyesen ismerek zsidót vagy határon túli magyart, velük semmi bajom (meleget nem ismerek).

2021. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nincsen baj a melegekkel. Ők is ugyanúgy emberek.

A legtöbb akiket ismerek az teljesen elhatárolódik a mozgalomtól. Sőt, nem azért titkolja a másságát, mert bántanák, hanem mert nem kér a lobbi kreálta hírességből.

2021. júl. 8. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Néha az az érzésem ezzel, meg a BLM-el is, hogy a dolog mögött vmi biznisz van. Olyat is hallottam hogy az USA-ban ezekkel akarják megosztani a középosztályt, hogy könnyebben lehessen őket a "jó" irányba terelgetni.
2021. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ne keressünk összeesküvés elméletet ott, ahol nincs.

Ez viszonylag egyszerű: szólásszabadság + liberális eszme + profit azoknak akik használják a szivárványt a marketingben.

Mindez párosul a PC-vel.

2021. júl. 8. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Ok, de ha elfogadjuk hogy a dolog kontraproduktív, onnantól 2 lehetőség létezik. Vagy az hogy a vezetők/támogatók/alapítók ezt nem látják, és idióták,vagy az egész mögött van valami rejtett szándék, amiről nem tudunk. Utóbbi esetén pedig már nyugodtan beszélhetünk konteókról.
2021. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A legtöbb mozgalmas ember azt hiszi, hogy ezzel jót csinál. Ők nem látják be, hogy ez kontra produktív.
2021. júl. 8. 19:25
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Én a mozgalom irányítóiról beszéltem.
2021. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!