Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek egy ilyen...

Mihez kezdjek egy ilyen emberrel? Mi a véleményetek róla? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egy kis reminder és OFF topic mielőtt a kérdésem feszegetésébe kezdünk bele:

Ezt a kérdést 2.-jára teszem föl (igen, az előzőt törölték) direkt más kategóriában raktam most, és más szóhasználattal írom/írtam meg nektek és sokkal jobban kifejtve, a félreértések elkerülése végett. Nem rakok ki mint előző kérdésemben tettem képeket a beszélgetésről mert lennének nagy okosak akik a BTK-val érvelgetnének, szeretem a másik tábort is aki azt mondogatja hogy hogy ez nem a gyakorira való.

Szóval nagy szívességet szeretnék kérni tőletek hogy ti mit láttok külső ember? Ha valakinek sértő megjegyzése van vagy teljesen értelmetlen akkor menjen át egy másik kérdéshez, és ne pazarolja az idejét rám, köszöntem szépen! Még annyit hogy ezt a kérdést úgy írom/írtam meg hogy ne legyen az előzőhöz hasonló probléma.


Kezdeném is akkor.

Szóval, ezt az embert nevezzük anominitás megtartása miatt csak Bélának. Béla az osztálytársam, az emberek többsége ilyen csendes de hozzászólásaival idegesítő személynek tartják. Volt alkamam megismerni jobban ezt a Bélát, de ebben nem mennék bele. Abba inkább belemennék hogy mi történt tegnap este, ugyan is viccelődni szerettünk volna barátommal hogy mi lenne ha Béla így is nyílványos képét amit Discordon küldött be egy üzenetcsatornába beállítanám profilképnek Discordon, haverommal meg is beszéltük önmagában, eléggé nem lenne vicces ha eredeti formájában állítanám be, így egy kicsit átszerkesztettük a képet, úgy hogy már inkább vicces mint felismerhető lett

Mielőtt valaki elkezdené hogy hát ilyet nem lehet csinálni az engedélye nélkül elmondom hogy egyik haveromat is hasonló módon vicceltük meg, hogy csináltunk egy fake Facebook profilt róla haverom saját nevével és még alá írtunk bemutatkozásként valami kicsit sértő de egyben vicces dolgot, barátom jó néven vette, nevetett rajta (ezen a kis csínyen is elég szépen nevetett Béla is) utána SZÉPEN (elmondom majd miért emeltem ki) megkért hogy töröljük a profilt amit megtettünk.

Igen mondhatjátok oké az Facebook de a Discord más, el kell mondanom, hogy Discordra hamarabb rakunk ki valamit mint Facebookra. Ugyanúgy nyilványos, de én csak képet állítottam be és nevemet se írtam át Bélára. Gondolkoztam rajta, de nem tettem meg azért ennyi erkölcs van bennem, 12.00kor kb. haverral közös megegyezés alapján így beálítottam.

Gondolhatjátok estefele (eléggé sokáig tartott) észrevette, számon kért a Discord szerverén (amiről még mesélek) elég csúnya módon hogy mit képzelek hogy az ő képét használom föl, megkérdeztem hogy ez próbléma lenne ha még aznap este éjfélig fenntartom, elkezdődött erre nála rágalom gyár, hogy sorjába haladjunk mit mondott rólam: én csak ezzel nyalom csak a f*szát meg undorító személy vagyok meg utolsó sz*r alaknak tartott.

Nekem ennyi kellet hogy eldurranjon az agyam, megírtam neki hogy ha engem állítana be profilképnek jót nevetek rajta nem úgy mint ő. Meg mondtam hogy én nem tudom hogy mennyire fáj neki egy ilyen dolog. Nála általában így zajlik a vita, és éreztem ez lesz. Tipikusan ő úgy vitázik hogy: semmit nem érvel mocskolódik, elemzi a mondatokat, elferdíti a mondatok értelmét és máshogy értelmezi, aztán belevonja a többi haverját is akik ugyanúgy mocskolódnak. Régebben pedig azt csinálta, összevissza hazudott az osztálytársaimnak hogy én ekkora meg akkora sz*r alak vagyok. Még írok/írtam róla, de most vissza a tárgyhoz.

Így pedig haverommal eldönttük (vita után kb: 5 perccel) hogy jó akkor visszáállítjuk a profilképet, de amilyen módon beszélt velem meg haverom háta mögött nem fogok bocsánatot kérni (azért haverom háta mögött mert ő nem volt bent a szerveren), amire kiakadt és már ott volt hogy kibannol a szerverről ahol említettem az egész vita történt.

Másnap vagyis ma reggel rákérdeztem hogy mi a f*sz volt ez a viselkedés mert azért ez csak poén volt és említettem neki a fake Facebook-os profilos viccet amit említettem hogy azon nevetett, amire az ugyan az volt a válasz mint tegnap, ugyanúgy becsmérelt lehordott mindennek, lenézően beszélt velem, megint hozta a szánalmas haverjait és azt hajtogatták állandóan hogy nekem nincs is álláspontom meg ellentmondok magamnak, ezután gyerekes viselkedések sorozata következik, olyan rangot kaptam a Dc szerverén ahol volt egy chat szoba amibe ha írtam ő azonnal kitörölte. Ezután én ezt meguntam és kiléptem.

Igen hibásnak érzem magam hogy beálítottuk a profilképet, de ennyire szürreális bunkó és gyerekes válaszra nem vártam. Be ismerem én voltam csíny elkövető meg a hiba okozója de azért eléggé furcsán érintett hogy ennyire lehord mindennek.

Aki Béla mellet áll csak megemlíteném a karácsonyi veszekedésünket ahol barátnőm volt a tárgy. Mikor meghívtam Bélának DC szerverére, mert beakartam többieknek mutatni ugyanazt a rangot kaptam mint most mikor kiléptem, csak direkt úgy volt beállítva hogy lássam a beszélgetést de ne tudjak semmit írni. Azt láttam Le k*rvaanyázták, lek*rvázták meg olyat ír neki Béla meg haverjai hogy szia cica meg ilyesmik. Akkor nagyon sajnálom nem screenshotoltam, de érthető hogy idegbe jöttem és elküldtem a jó édesanyjába Bélát ami még neki állt föjebb. Azután mindenhonnan letiltott és fél év után most megint ugyanaz történt. Kérdésem az lenne, hogy te mit tennétek a helyemben? Meg mi a véleményetek az egészről?



2021. júl. 8. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nőjetek fel😂😂🤦

Valószínűleg Béla is bunkó, de te biztosan.

2021. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan elmúltál 16?
2021. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti én 18 vagyokXD de Béla asszem most lett 17

Nem szoktunk ilyen csínyeket csinálni csak ha nagyon unatkozunk

2021. júl. 8. 23:00
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz hogy egy online platformon élitek az életeteket és ilyen gyerekes dolgokkal foglalkoztok, fúrjátok meg froclizzátok egymást. És végeláthatatlanul drámáztok.

Végigolvastam a kérdést, de bár ne tettem volna. Azt reméltem hogy lesz valami értelme, de nincs.

2021. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1. Válaszoló


Köszönöm most már címeresen fogom hordaniXD

2021. júl. 8. 23:02
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Azta
2021. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok energiát fektetsz Bélába.
2021. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hű, én meg azt hittem hogy 12, max 13 évesek vagytok.

A 11 éves unokaöcsémnek vannak ilyen problémái.

Így még durvább.

2021. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#4/5

Én próbálok ezen az Online sz*rságból kiszakadni, lehet most rájöttem megoldásra,lehet nem is kellet volna Bélával beszélni és ebből indulva nem látszódna az hogy én mennyire gyerekes szinten vagyok

2021. júl. 8. 23:05
 10/22 A kérdező kommentje:

Óh köszönöm GYIK hogy vannak ilyen emberek de most komolyanXDDD

Rájöttem hogy eddig Béla féle nyomorékokkal beszéltem

2021. júl. 8. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!