Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha pirulós emojit küld, az...

Ha pirulós emojit küld, az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel sokat -beszélgetünk és elkezdett pirulós emojikat küldeni. Ez jelent valamit?
2021. júl. 9. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Mindenkinek más az emoji használati szokásai. Lehet hogy rendszeresen használja, mint én a sírvaröhőst.

Persze, jelenthet, de nem hiszem, hogy ez lenne a döntő tényező :D

2021. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet erre mondani, nekem orrba szájba szíveket küldd, de nem jelent nála elvileg semmit...xD Szóval ja, ne bízd el annyira magad, csak miután belógattad.
2021. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is folyamat szíveket küldözgetek de az csak egy emoji nincs mögöttes tartalma. Az emojikról nem lehet ilyesmit levonni. Az fontosabb hogy mit ír és hogyan írja.
2021. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Biztos gyerek vagy még, 15-16 éves, majd kinövöd, én is ilyen voltam, hogy biztos egy emoji is már egy kapcsolat elejét is jelenti egyből, ez nem ilyen egyszerű. 23/F
2021. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még korai megállapítani
2021. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. júl. 10. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!