Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 26 évesen már nem olyannak...

26 évesen már nem olyannak kéne lennem,mint a 20 évesek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a féktelen bulizásokra,ivászatra...

2021. júl. 10. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg addig használd ki ezt a dolgot ameddig van erre lehetőséged. Ha van már családod, házastárs, gyerek stb.... akkor az az elő nyilván, de ameddig senkid nincs akkor addig éld is az életed, használd ki hogy kimozdulhatsz és eljárhatsz. A féktelen ivászatot soha sem értettem mi értelme totál leinni magunkat a sárga földig, én anno enélkül is rohadtul elvoltam akármilyen buliba voltam, vagy koncerten. Én nem vagyok nálad sokkal idősebb, de én mondjuk 26 évesen már nem nagyon jártam bulizni, maximum 1-1 koncertre. Nekem volt meg van más hobbim amivel simán elvagyok a kevés szabadidőmben.
2021. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Kerdes, mit jelent a fektelen... Epp nyaralunk (most meg reggeli chill van, azert irkalok itt), baratokkal, ilyenkor siman iszunk fektelenul, pedig tobbnyire lassan 30 evesek leszunk.

Otthon ritka, de neha szervezunk egy olyan estet, amikor senki nem dolgozik masnap, 1-2 haverral, kollegaval, bar mivel mar ilyen oregek vagyunk, annyira fektelenul mar nem is birunk inni :DDD

Mindenesetre problemat ezzel nem latok, nincsenek gyerekeink, sok felelossegunk nincs egyelore, azon kivul, hogy munkanapokon munkakepes allapotban legyunk, ami mindig megvan.

2021. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öreg fiatalabb vagyok mint valaha
2021. júl. 10. 10:06
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Én nem akarok gyereket, csak egy társat, szóval én akár örök életemben bulizhatok.. 🤣🤣🤣
2021. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4# vagyok 26N
2021. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak felnőtt gyermekek, nyugi, jó ez így.
2021. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Valóban
2021. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!