Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szép lányokra miért mondják...

A szép lányokra miért mondják hogy nem szoktak nagy wc-zni?

Figyelt kérdés

Már valamennyire kiváncsi vagyok hogy mi igaz ebben


18/F


2021. júl. 10. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Hat en szep lany vagyok, most iszom epp a reggeli kavem, aztan megyek kakikalni😊
2021. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Mint gondolj bele. El tudsz képzelni egy szép kecses karcsú lányt, ahogy úgy száll le egy nagy rakásról, mint a vázasbicikliről?

Na ezért.

2021. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy normális ha ezt a kérdést komolyan gondolod.
2021. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Basszus akkor a férjem hazudott, nem is vagyok szép...

Szerintem amúgy azért mert a kakilás az egy fuj-fuj dolog, a szép lányok meg szexik, és ez a kettő nem fér össze sokak fejében. Pedig nyilvánvalóan mindnyjájan kakilunk, szépek és csúnyák egyaránt.

2021. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert tökéletesek, szépek, és a szépség mellé valahogy nem tudja az ember hozzárendelni a xart.
2021. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert sok ember nem emberként, hanem szinte tárgyként tekintenek a nagyon szép nőkre, és a kakilás elrontaná a fantáziát :/
2021. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Miért lennének tökéletesek? Annyira hülye férfiak vannak. Nagyon vicces. Ezt úgy mondom hogy én is férfi vagyok. Lehet hogy szépek ami nyilván vonzó nekem is de attól még nem különlegesek. Ugyanolyan emberek, ez csak egy ideiglenes állapot egyébként is. A végén pedig ők is koporsóban kötnek ki és el rohadnak.
2021. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Én hozzá tudom rendeli a szépséghez a szart is xD Akkor ennyi erővel az is undorító lenne ha egy nő hányna, vagy akár menstruálna? Kit érdekel? Fürgyé' le azt mehet tovább a kufircolás.
2021. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

7 mondanám én is, ha átlag alatti nő jutott volna. Valahogy kellene az önigazolás, mért olyan amilyen, meg belső szépség, meg hogy a szép nem tökéletes mert belül szomorú...

Meg hasonló baromságok.

2021. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
9. Nem tudom miről beszélsz. Már ennyiből megmondom hogy sötét vagy te is sajnos. Nyilván nézem a külsőt azt mindenki nézi. Olyan nővel nem lennék aki nem vonzó nekem. Én csak annyit mondtam nem különlegesek és azzal hogy szebb mint az átlag önmagában nem sokra mész. Van még mit tanulnod az életről.
2021. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!