Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok! Ti egy buliban/kocsmáb...

Srácok! Ti egy buliban/kocsmában mit szoktatok inni?

Figyelt kérdés

Nekem az eddigi go-to az minig sör volt, abból 5-6 egy este alatt aztan ennyi nekem elég. Viszont utobbi időben kezdem észrevenni, hogy kicsit puffadok tőle, így keresnék valami alternatívát.

Felfedeztem a Seltzer-eket, amiből multkor vettem kb 6ot egy házibuliban, azokat iszogattam egész este, kellemes volt és kalória tartalmuk sem magas (92kcal egy doboz. Mondjuk nem mintha az lenne a legfontosabb nekem :D

Sok haverom vodkat szokott inni, de a kevert italok nekem nem igazan jönnek be, sokat mondjuk nem is próbáltam, vodka-cola, fanta, sprite, narancs stb. Egyik sem fogott meg nagyon

Gin-t szoktunk mostanában venni, de az nekem olyan mint a szúnyogriasztó.

Tequila-t szeretem, de tudatommal

Azt nem igazán szokás keverni, nekem az egyik fő szempont az is, hogy valami legyen mindig a kezemben.. nyilván egy feles poharat nem tudok szorongatni.

Whisky az oke, de kb ugyan mint nálam a vodka, ha nem muszáj, nem iszom azt..

Ti mit szoktatok inni? Buliban, kocsmában? Fröccsöt még nagyon szeretem, azt szoktam kocsmában mostanában sör helyett inni, az sem rossz.

Ti mit ajánlotok?


19/F



2021. júl. 11. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Általában azt, amit a többiek, max 2 italt (egyik tömény).

Ami nekem nagyon.bevált még, hogy az italfogyasztásomat követem egy appban, és igyekszem 0,6-0,8‰ (ezrelék) körül maradni. Akkor már nagyon jól érzem magam, de nem hányom össze magam, nem leszek másnapos. (AlcoTrack nekem a legjobb app ehhez)


Vagy ha beindul a töményezés, de sok lett, akkor víz jöhet. Nagyon sok vizet érdemes inni amúgy is. És a bunkóság pedig nem a pia visszautasítása, hanem a folyamatos tukmálás.

Bubis dolgokat is érdemes kerülni, nagyon durván savaz, mar.


Szóval ha szeretnél szorongatni valamit, az végül is mindegy mi... csak ne vedeld azonnal, és ha túllőttél a célon, akkor inkább legyen víz a kezedben.

2021. júl. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de a hangsúly nem is okvetlenül a berúgáson van, hanem azon, hogy ha egy társaságban legyen mit innom. Eddig mindig söröztem, de jó lenne egy alternatíva
2021. júl. 11. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Jéger - sör

Whisky

2021. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen okból tértem át a sörről a fröccsre.
2021. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Vagyhát bocsánat, nem is úgy puffadok, mint pl a bátyám, akinek emésztési betegsége van és 2 napig hasmenése van a sörtől.

Szimplán tele vagyok, megüli a gyomromat. Alapból nincs kicsi hasam (az egy full másik story, be tudom feszíteni és elég egyéterlműen kockakasam van, viszont ha nem figyelek a testtartásomra úgy nézek ki mint a 65 évesek a helyi kocsmából), aztán ha ezt megtöltöm sörrel olyan vagyok mint a jóllakott óvodás. Bár kitudja, lehet nekem is valami emésztési zavarom van.

2021. júl. 11. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Sört, fröccsöt, ritkán töményet.
2021. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizet.
2021. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!