Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó beszólás annak aki...

Valami jó beszólás annak aki kér és vizet akar inni ünnepeken és kocsmában? Csak mert az egyik rokonom nem akar semmit csak vizet. Mert a többi az egészségtelen neki XD

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igyál vizet akár tizet sanyi fizet
2017. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És milyen beszólások vannak még? Mert volt a vissza a jövőbe 3-ban, hogy Marty vizet kért a kocsmában és kiröhögték, meghogy mennjen ki a ló itatto vájúba. Szóval milyenek vannak még?
2017. dec. 25. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Leginkább semmi közöd ahhoz, hogy ki mit iszik, én is utáltam, amikor egy gyógyszer mellé nem ihattam alkoholt, és alig valaki volt képes leállni a tukmálással, sokan azt képzelték, hogy joguk van akár írásos papírt is követelni, amin az orvos tiltja meg...
2017. dec. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is elég bunkó dolog ezt erőltetni, sok különböző oka lehet annak, hogy valaki nem iszik...betegség (kemo pl.), még be nem jelentett terhesség, gyógyszerszedés, egyik ismerősöm szervezete nagyon rosszul reagál az alkoholra, aztán az is lehet, hogy az illető alkoholista, és próbál leszokni az italról, mert már megjárta emiatt a poklot. de az is lehet, hogy csak szimplán nem szereti az alkoholt és/vagy egészségesen él, ebben az esetben sincs beleszólásod a másik ember döntésébe. alkoholt inni nem kötelező, fogadd el, hogy van, aki nem azt iszik, semmi szükség megszégyeníteni és kinevetni emiatt.
2017. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a rokonomnak nincs semmi betegsége csak szimplán egészségtelen számára a Cola,whiskey stb
2017. dec. 25. 16:12
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
De miért kellene ezért "beszólni" neki?
2017. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És te miért nem válaszoltál rendesen ahelyett, hogy b*sszogatnál?!
2017. dec. 25. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
válaszoltunk, a kérdésedre olyan választ adtunk, amelyet nem is mérlegeltél a kérdés kiírásakor. egy másik nézőpontra világítottunk rá.
2017. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Sajnálom, ha b*sszogatásnak vetted, nem annak szántam, csak valóban nem értem mi a baj azzal, ha valaki nem akar rosszul értelmezett "illendőségből" alkoholt, üdítőket, vagy bármi mást fogyasztani.
2017. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő egészségtelennek tartja a whiskey- t, az üdítőket. Szíve joga, nem?
2017. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!