Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreztek mikor meglátjátok...

Mit éreztek mikor meglátjátok hogy más milyen luxusban él?

Figyelt kérdés
Pl egy 3 milliárdos Budai luxusvillába?
2021. júl. 11. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Leginkább here facsaró gyűlöletet :D
2021. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Fiatal felnőttkoromat érdekesen, izgalmasan kezdtem, dílerkedéssel foglalkoztam, majd belekóstoltam az orvgazda létbe, végül pedig egy night club "hálózat" tulajának verőlegénye lettem... 22 évesen pedig egyik napról a másikra kiszálltam, 35 éves vagyok és asztalos.

Viszonylag gyakran előfordul, hogy milliomosok, milliárdosoknak dolgozom, bennem nincs irigység, pontosan tudom, ha nem hagyok fel a régi eletemmel, most én is tarthatnék ott, vagy börtönben ülnék... megvan a saját egzisztenciám, van egy szakmám amit imádok, innentől kezdve pont leszarom ki mivel gazdagabb.

2021. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Semmit,nem zavar.
2021. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Az ilyen nem dolgozik/dolgozott meg érte, csak kihasználja a többi embert, esetleg beleszületett.

Úgyhogy leginkább undort.

2021. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Egy keleti prosztora gondolsz arany vecekefevel, vagy egy normalis nyugati emberre, akinek luxusautoi is vannak, draga targyai, vagyona, megis ugy nez ki es ugy viselkedik, mint aki lejott a farol?

Miota Nyugat-Europaban elek, semmifele negativ erzes nem fog el. A belem akkor fordul ki, mikor az otthoni allapotokat latom.

2021. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Sokáig att gondoltam, hogy hú de más az ilyen élete. Ma már tudom, nem annyira más az.
2021. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. A gazdagságnak azon a szintjén már nincs igazi szerelmen alapuló, őszinte kapcsolat. Csak megcsalások vannak, a nők mindent benyelnek a pénzért. Nekem ez elviselhetetlen lenne.
2021. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Sajog a szívem a sok szép ősfás érintetlen területért amit kiirtanak ilyen hülyeségek miatt.
2021. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Semmit, mert mi is jól élünk. Igaz, nem Magyarországon, hanem az USA-ban. Ott megbecsülik és megfizetik az orvosokat.
2021. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Mit kéne? Irigységet? Azt más miatt szoktam érezni, nem azért, mert valakinek van pénze. Még akkor sem bánt, ha nem dolgozott meg érte.
2021. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!