Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Boncmesterek/patológusok! Ti...

Boncmesterek/patológusok! Ti nem lesztek rosszul ha pl meglátjátok az agyat vagy a beleket?

Figyelt kérdés
Korházban dolgozom, és ebédnél mindig ott vannak a patológusok/boncmesterek és nem látok rajtuk semmit, boldogak és megy tovább az élet. Én bírom a vért, de az agy meg a többi belsőszerv már sok lenne nekem.

2020. febr. 9. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hozzászoktak.
2020. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Olyan ez nekik, mint az autószerelőknek a csapágy.
2020. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
De ha ott vannak a patológusok, miért nem őket kérdezed? Nem harapnak, hidd el. Itt viszont nem nagyon fogsz találni...
2020. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így lenne bizonyára nem dolgoznának ott.
2020. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megkérdezni nem szeretném őket, ők sem kérdezgetnek engem hogy hány darab emberkétől vettem vért az évek során.
2020. febr. 9. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez egészségi kérdés, nem "egyéb".

Amúgy hozzá lehet szokni valamilyen szinten.

2020. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokták. Én nem orvosnak tanultam, de jártam boncolásokra, számomra nagyon érdekes volt és tanulásvággyal mentem oda. Gondolom egy vízihullát ők sem örömmel boncolnak, de egy átlagos boncolás már rutin.
2020. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam velük. Simán ették a szendvicset a holttest mellett. Abszolút nem zavarja őket, megszokták. Illetve 2 dolog volt, amit nem szerettek. Nyári több napos stb halottakat a szag miatt és a gyerekeket, az megviselte őket is azért.
2020. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!