Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Drog nélkül lehet élni normáli...

Drog nélkül lehet élni normálisan, ha egyszer azzal éltem?

Figyelt kérdés

Másfél éve semmi. Azelőtt volt egy társaságom aminek már vége és azóta nagyon bezárkóztam, úgy érzem ez így nem élet, de nincs lehetőségem rá.

El fog múlni ez az érzés? A munkában is csak a drogra tudok gondolni és itthon is amikor a párommal vagyok.


2021. júl. 14. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Feltétlen kérj orvosi segítséget, de a drogot még véletlenül se nyúlj.
2021. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
En 11 evig drogoztam, 10 eve tettem le, azota szorongok, panikbeteg, depresszios lettem. Se a gyogyszerek, se az orvosok nem tudtak rajtam segiteni. Ez van.
2021. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En azt mondom lehet, de ehhez sok ido ke es kitartas.

Munkatarsam is kiprobalt mindent abban az idoben (kb 15-20 eve), sot az alkoholizmusbol is kitort, es teljesen normalis, nem idegbeteg.

Exem is sok hulyeseget csinalt tizenevesen, o is abbahagyta, igaz raszokott a cigire helyette, de nem drogozott tobbe. Es itt nem a marihuanara gondolok, hanem kemenyebb szintetikus szerekre mindket esetben. Nem lehetetlen, ha masfel evig kibirtad, akkor ne ba*szd el, keress mas hobbit, extrem sportot, olyasmiket, ami kello adrenalinnal jar. Neha bszelgess olyanokkal a problemaidrol, akik hasonlo cipoben voltak, es megertenek.

2021. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltál terápián? Ajánlom zsibriket, vagy a ráczkeresztúri drogterápiát. Egy évesek kb, és ennyi idő alatt megértheted a függőségedet. Hiába nem használsz régóta, attól még függő vagy, csak most épp nem használsz. Mint a száraz alkoholistáknál. Önismeretet tudsz szerezni, és sok hasonló problémával kűzdő embertől kaphatnál tanácsot.
2021. júl. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A vágyakozás nem múlik el soha. Annyival könnyebb a dolgod az alkoholistánál, hogy a drogot nem nyomják az arcodba úton-útfélen. Én 6 éve nem iszom, de még mindig heti szinten az ivással álmodom és nincs olyan nap, hogy ne jutna eszembe. Nincs az a terápia, gyógyszer vagy pótlék, ami ezen változtatna.

Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy de jó lenne normálisnak lenni és együtt élvezni egy italt a barátokkal, de nem a seggrészegségig, csak 1-2 pohár erejéig.

Aztán beüt a valóság, hogy nekem nincs egy-két pohár, csak a seggrészegség, vagy semmi. Marad hát a semmi.

Nem tudok segíteni, ez igazából a földi pokol.

2021. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet normálisan élni utána is, nálam is volt egy masszív 2 év, amikor folyamatosan toltam, olyan elvonási tüneteim voltak, hogy nem tudtam dolgozni, akkor azon kattogtam, hogy miből lesz pénzem és stb. Rossz volt a társaság, amikor kiléptem belőle, akkor elvonóra mentem. Ennek már majdnem 10 éve, ha van ami eltereli a gondolataidat, akkor is eszedbe fog jutni, de kevésbé gyakran. Mozdulj ki, beszélgess emberekkel, sétálj vagy biciklizz!
2021. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmas spirituális élményeket adott, és tudok nélküle élni. Még füvet se nyomok már. Másfél év elég sok.
2021. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem

csak idő kérdése

2021. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!