Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 év fölött lévő, híres,...

40 év fölött lévő, híres, lezselézett, fekete hajú férfi?

Figyelt kérdés
Kéne egy ilyen emberről képek, ha öltönyben lévő képei is vannak az még jobb. Köszönöm!

2021. júl. 14. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek? Tippelhetek? Be akarod kamuzni valakinek, hogy te vagy az a pasi, hogy megszégyenítsd?


Vagy kihasználd, vagy meglopd?


Scamer gyanús vagy!

2021. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a művészeti tevékenységedhez gyűjtenéd ezeket a képeket, magyarán nem hinném, hogy csak azért kell neked ez a kép, mert az emberi ábrázolás rajzolását vagy festését gyakorolnád.


Amúgy csöndben szólok, hogy az ilyen jellegű képek ha magán birtokban vannak akkor a GDPR szerint jogtalanul gyűjtögetnéd.

2021. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem!:D Teljesen félreértettetek úgy látszik! Én YouTubebon készítek olyan videókat, amiben bemutatom, hogy egyes könyvekben a szereplőket, hogy képzelem el. Most éppen Leiner Laura, Bexi-sorozatát "dolgozom föl", tudom, nem nevezhető "munkának" de nem tudtam, hogy mi lenne a pontos kifejezése.😅 Egyáltalán nem gyűjtöm őket vagy lerajzolni akarom őket vagy bekamuzzam, hogy az én vagyok!

#1. Nem is értem, hogy miért kell a legrosszabbra gondolni!🧐

2021. júl. 14. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!