Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyhogy valaki amikor nagyon-...

Hogyhogy valaki amikor nagyon-nagyon meleg van és még egy szál sortba és topba is meg lehet sülni, hosszú fekete farmerban van és kabátban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 14:25
 1/8 A kérdező kommentje:
És mikor látom az utcán mindig így öltözködik, 16 éves fiú.
2021. jún. 8. 14:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereti, ha megnézik. Ismerek olyat, akinek beszólnak a tetoválásai miatt, ezért nyáron is pulcsiban van.


Nálam meg mindig van egy vékony kis kardigán, mert ha sokat vagyok kint, akkor a nap kikezdi a bőröm, mintha narancsbőrös lenne az egész karom.

2021. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a munkahelyemre hosszú nadrágban járok, mikor reggel felkelek, akkor még hűvösebb van. Az emberek öltözetén lehet látni, ki melyik napszakban indult el otthonról. Estefelé meg már a szúnyogok miatt vagyok hosszúban, mert megesznek.

A te ismerősöd indokait nem tudom.

2021. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vékony vagyok. (F)

Pólóba még csak-csak elvagyok, de mindig hosszúnadrágot veszek fel

2021. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő nagyon szép ízmos/nem vékony ezért nem értem minek öltözik így be.
2021. jún. 8. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi meg azt nem értjük, hogy te minek foglalkozol vele ennyire.
2021. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha meleged van rövid cuccban, és neki is melege van hosszú ujjúban, akkor nem mindegy lényegében, hogy ki miben van? Ígyis-úgyis melege van az embernek :D
2021. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel ez téged annyira?
2021. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!