Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi alapján tiltanak le instagr...

Mi alapján tiltanak le instagramon, ha soha egy kommentet se írtam nekik?

Figyelt kérdés

Storykat szoktam nézni. Soha senkinek nem kommentelek se jót se rosszat, privát üzenetet meg életemben nem írtam instagramon. Akkor mi alapján tiltanak le? Megnézik kik látták a storykat aztán letiltják aki nem szimpatikus?

Az egyik egy celeb volt, a másik meg egy teljesen átlagos fiatal anyuka. Nem közszereplő, de szívesen néztem a képeit, mert kreatív volt, viszont egyik napról a másikra ő is eltűnt.

N



2021. júl. 14. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha privát az instád azt hihetik kamu insta,de ez csak egy ötlet.
2021. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, privát!
2021. júl. 15. 09:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűntek nem biztos, hogy tiltás volt. Lehet az egész fiók eltűnt.
2021. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha rákeresek a google-ben, akkor kiadja őket. Csak az instgram alkalmazásban nem.

Az bánt, hogy akik káromkodnak, kötekednek a képek alatt, azok nyugodtan csinálhatják. Én meg életemben nem írtam kommentet sehova és tiltanak.

2021. júl. 19. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Instagramon, ha néha-néha páran letiltanak, annak lehet fő oka az, hogy az illető ismeretlen követőket se perc alatt gondolkodás nélkül letiltja, mert valaki nem szeretni, ha ismeretlen szemek lássák a képeit és amiket kirak, nem meglepő, hogy az ember vadidegenektől inkább óvakodik, még akkor is, ha te totál ártalmatlan egyéniség vagy és semmi hátsó szándékod nem lenne pedig.


De! Ha valakit te bekövettél és most azt vetted észre, hogy a felhasználó profilja egyszerűen köddé vált, érdemes egy ismerősödet megkérni, hogy ő is keressen rá arra az adott profilra és ha neki megjelenik az a profil, csak egyedül neked nem található sehol, akkor az illető téged letiltott.

2022. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!