Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tiltanak instagramon a...

Miért tiltanak instagramon a celebeket, ha soha életemben nem kommenteltem senkinek semmit?

Figyelt kérdés

Csak azért van instagrammom, hogy követhessem azokat akiket kedvelek. Soha életemben senkinek nem írtam egy kommentet sem. Max egy szivecskét nyomok olyan képekre amik tetszenek. Ronda dolgot egyébként sem irogatnék ismeretlen embereknek.

Hónapokkal ezelőtt letiltott Vasvári Vivien, amit sajnálok, mert kedveltem őt. Neki se írtam se kommentet, se üzenetet.

Schobert Norbit nem is követtem soha. A botránya alatt néztem csak rá az oldalára, de akkor sem írtam véleményt. Most neten láttam róla egy cikket, gondoltam rákeresek az instagram oldalára. Akkor látom, hogy már ő se található meg. De hogy a francba tiltott le ha nem is követtem, csak megnéztem néhányszor az oldalát?

Igaz nincsenek fent képeim, de akkor sem csináltam semmi rosszat... Más meg aki káromkodik, szidja a többieket ugyanúgy marad.

Szerintetek mi ennek az oka?


2020. febr. 17. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
A címben nem celebeket hanem CELEBEK. Bocsi az elírásért!
2020. febr. 17. 20:19
 2/4 anonim válasza:
Engem is letiltottak. Azért csinálják mert nincs képed és rettegnek hogy ellopod a képeiket, stb.
2020. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg?? De ha valakit nem is követtem, lájkoltam, akkor honnan tudja hogy megnéztem a képeit? Minek azért letiltani?
2020. febr. 19. 22:18
 4/4 anonim válasza:
Engem Nessaj letiltott, mert odairtam az apukás posztja alá, hogy hogyan hívják a kis Pusztait... 🤣🤣
2020. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!