Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire ciki, hogy nem tudom...

Ennyire ciki, hogy nem tudom milyen a kannabisz-szag?

Figyelt kérdés

Még életemben nem nyúltam kábítószerhez, sőt, olyan baráti társaságom van, hogy senki nem él ilyen anyagokkal, szóval még látni se láttam soha életemben, hogy valaki füvezne.


Elkezdtem egy szakmát tanulni, ahol az oktató valami témával kapcsolatban megjegyzett egy olyat, hogy "tudjátok, tisztára olyan szaga van, mint a fűnek, olyat pedig már mindenki szagolt..".

Nem mertem feltenni a kezem, hogy írja körbe pontosan milyen szagot is kéne érezni, mert gőzöm sincs. Féltem, hogy felnőtt létükre kinevet a többi ember, esetleg ledöbbentem az oktatót.


Most azért jutott ez eszembe, mert épp kutyát sétáltattam és összefutottam a szomszéddal, aki szintén vitte az ebét, így gondoltuk együtt megyünk tovább és beszélgetünk egyet.

Mikor elment mellettünk egy fiatal srác, a szomszéd odafordult hozzám és megkérdezte: "te is érezted??"

Beleszagoltam a levegőbe, de nem tűnt fel semmi. Különbenis erdő szélén vagyunk. Mondom biztos virágzás, vagy nem tudom mire gondolhatott.

"Mit kéne éreznem?" - kérdeztem vissza, erre kidüllett szemmel csak néz rám, hogy "hát tiszta gandzsaszaga volt, nem tűnt fel?"


Ööö.. nem.


Mi olyan fura? Komolyan, még egy 50 éves fickó is "hülyének néz", hogy 25 évesen nem találkoztam még marihuánával.

Egyáltalán mihez hasonlít a fűszag?


2021. júl. 16. 14:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges, hogy ők is fogyasztók, esetleg terjesztők, és így puhatolóznak, hogy potenciális vásárló lehet-e belőled.
2021. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ennek elég csekély a valószínűsége...
2021. júl. 16. 15:08
 3/23 anonim ***** válasza:
40%
hát igen elég nagy csicskaság nem tudni manapság milyen a dzsó illata
2021. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez aztán az érdemi válasz. Gratulálok 👏
2021. júl. 16. 15:52
 5/23 anonim ***** válasza:
35%
Elég hitvány vagy ha nem próbáltad még
2021. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Látom csak kötekedni jöttél fel a zinternetre. :)

Ennyire lapos a nyári szünet?

Menj, szívj egy kis gyomot, ha ennyire unalmas az életed.

2021. júl. 16. 16:03
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatol fugg baratom, de ha egy kellems citros szagra gondolsz, mondjuk fenyo vagy, lehet akar gyumolcsos is, hasonlo az annaszhosz a femyo illattal keveredve, lehet citromos beutese, lehet undorito csatorna szaga is... Szoval van mibol valogatni 😎✌️
2021. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Citrus*


U. I. Egy dolog biztos, ha valaki begyujt majd nelletted egyszer egy Jointot es te nem is sejted, de egyb Tudnifogod, hogy itt nost egy spangli fustol 🤭

2021. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem élek ilyen közegben, de néha kiszűrtem már, hogy problémás közegben vagyok.

Amikor tök szokatlan, mély, némileg émelyítőt érzel, akkor jobb, ha elmész onnan.

2021. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!