Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van szokatlan Messenger...

Van szokatlan Messenger üzengetésed?

Figyelt kérdés
Ha igen stori

2021. júl. 3. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg van. És nem két sorosak. Nem ugyanazzal az emberrel. Több óra végigolvasni mindet, még nem is próbáltam együltő helyemben.
2021. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind a párommal, mind a legtöbb barátnőmmel volt már olyan beszélgetések, amik kontextus nélkül érthetetlenek és kifejezetten furák. Túl hosszú lenne mindet elmesélni, pláne bemásolni, de például a barátommal volt egy hosszabb beszélgetésünk arról, hogyan venne meg. Na, itt annyi a sztori, hogy poénkodtunk, hogyan tudnám magam eladni szexrabszolgának (felsorolni miben vagyok jó, külső jegyek, stb.). A beszélgetés pedig erről szólt.
2021. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
A hozzám közelálló személyekkel kb csak ilyen van. Egyik barátommal rendszeresen küldünk egymásnak kecskéket :D egy másikkal szinte csak macskás gifekkel kommunikálunk, féltesómmal egy idegen nyelv középkori helyesírását használjuk és ezek még a normálisabbak :D
2021. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Istagram. Egy kommentem miatt felfigyelt ram valaki, az amugy tajkepeket, termeszetfotokat megoszto fiokomra. Szemtelen kommentem alapjan gyanitota, hogy domina hajlamaim vannak, mert kozben poenos kozepkori kodexillusztraciokat is kovetek.

Sose szoktam ismeretlenek uzeneteit megnyitni, de raereztem, ezt muszaj. Egy angol borkereskedo volt, akivel valosagos pszichoterapia volt a levelezesunk. Leirta elete legnagyobb traumajat, hogy egy egyhazi bentlakasos iskolaban hogyan alaztak, korbacsoltak oket. Es hosszas terapia utan az egyetlen gyogymod szamara, hogy fizet noknek, hogy ussek-verjek es megalazzak.

Nagyon mely beszelgetes volt, de leirtam, en pont egy aldozatot lennek keptelen alazni, csak egy szemetladat tudnek.

Ket ora angol nyelvu melylelektan volt egy idegennel. Ennyi.

2021. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2021. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húgommal néha olyan furán chatelünk egymással, hogy aki látná azokat, elkönyvelnének hülyének
2021. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van, az "álompasimmal". Általában minden nap feljön a téma, de nagyon pikáns és személyes, így nem írom le. Viszont csak mi tudjuk miről van szó.
2021. júl. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Nem foglalkozom olyan (ős)közösségi oldalakkal, amelyek ilyen szemetet üzemeltetnek.
2021. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!