Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek latni valakin...

Szerintetek latni valakin hogy szerelmi banata van? Miert mondja ezt nekem mindenki?

Figyelt kérdés

Minden nap meloba 3-4 ember elmondja nekem hogy latni rajtam hogy szerelmes vagyok es hogy szerelmi banatom van....

Persze letagadom, de amugy tenyleg rosszul vagyok

Meg mondjak nekem hogy latni hogy szomoru vagyok

De mas is szomoru mas ne nevet ejjel nappal, sot ha valakivel vagyok nevetunk nem szomorkodok olyankor

21l


2021. júl. 16. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Igen,lehet azt látni,ha valakinek van valamilyen bánata.


"Miert mondja ezt nekem mindenki?"

"Persze letagadom, de amugy tenyleg rosszul vagyok"


Most mivan?:D

2021. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Letagadom hogy rosszul vagyok amikor mondjak, de rosszul vagyok csak nem akarom hogy tudjak
2021. júl. 16. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
De látják rajtad,hogy rosszul vagy,ezért mondják.
2021. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

Mástól is lehet valakinek bánata! Miért gondolja mindenki, hogy egy fiatal lánynak csak szerelmi bánata lehet?


Kérdező, egyébként mitől, miért vagy rosszul?

2021. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én általában srácokon láttam jobban. Egyiknek mindig nevetett a szeme, aztán egyszercsak többé nem. Évekre elmúlt a nevetés a szeméből és amíg én ismertem, nem is jött neki vissza, Később lett kapcsolata, láttam Fb-on és úgy tűnt, nagyon szereti a csajt, de akkor már nem találkoztam vele, nem tudom, a nevetés visszatért-e a szemébe vagy eltűnt örökre a felnőtt korral. De más srác is megváltozott véglegesen egy nagy komoly szerelmi csalódás után. Mindenki tudta és látta is rajta. Ő soha többé nem lett önmaga. Szakított vele a lány amikor olyan 23-24 éves volt, aztán évekig senki nem érdekelte, utána meg feleségül vette az első nőt, aki hajlandó volt vele szóbaállni. Semmi önbizalma nem volt, pedig ritka jó pasi volt, az ismerősi körömben egy csomó lány szerelmes volt belé, ő meg elvett egy szürke verebet és iszonyat hamar egy öregember lett belőle. 50 éves korára már csak árnyéka önmagának és az elmúlt 20 évben nem volt boldog egy percig sem.
2021. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, látszik. Rajtam is látszik, mindenki látja, pedig próbálom megjátszani magamat, hogy minden rendben. De az igazsàg az, hogy darabokban van a lelkem, és nagyon sok idő lesz mire nagyjából összekaparom magamat. Kitartást neked is, àtérzem a helyzetedet, veled egyidős lány vagyok.
2021. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!