Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Belegondoltatok már, hogy...

Belegondoltatok már, hogy mekkora csoda, hogy pont mi születtünk meg?

Figyelt kérdés

Találkoztak a szüleink, ráadásul pontosan akkor vállaltak gyereket, amikor az a petesejt és sperma kombináció találkozott egymással, amiből mi lettünk.

Véletlen lehet vagy sorsszerű? Nektek mi a véleményetek, hogy látjátok?



2021. júl. 17. 00:35
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
55%
21. szazadban lehetne mar tobb eszetek, hogy nem hisztek ilyen termeszetfeletti / sors szeru hulyesegekben. Esztek pl. mar reg a digitalizalas elen jarnak europaban es a vallasos / valamibe hivok aranya 20% alatti naluk. Kina is tok fejlett es a lakossag kisebb resze hisz csak valamiben. Nalunk meg kb. 50% es meg mindig olyan, mintha a feudalizmusban elnenk (nyilvan mas oka is van, de abba nem mennek bele).
2021. júl. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

Ezen én is gondolkodtam már rengeteget, de eredményre nem jutottam.

Lehetséges az is, hogy most érzékelem, hogy "én" vagyok, de ha más szülők lettek volna a szüleim, akkor érzékelném, hogy "én" "én" vagyok, vagy érezném, hogy én nem oda kellett volna, hogy szülessek?

Mi alapján születtem oda, ahova lettem? És mi a célom ezzel?

2021. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
8as, nem a villágon, csak abban az adagban. Az is lehet, hogy volt nálad gyorsabb, csak te a sugár elején helyezkedtél el, behozhatatlan előnnyel rendelkeztél. Ezért kell mindig jól helyezkedni😄
2021. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal inkább rohadt nagy szívás!
2021. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
szerintem semmi csoda nincs ebben.
2021. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%
Akkor csoda, ha azt hiszed magadról, hogy különleges, fontos vagy. De nem vagy.
2021. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokra számítottam, elég sokatoknál önértékelési gondok vannak.
2021. júl. 17. 11:30
 18/24 anonim ***** válasza:
66%
Jaja, akik nem gondolják csodának a születésüket, azok biztos önértékelési gondokkal küzdenek.
2021. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Matrixban élünk egy befőttes üvegben van az agyunk nincs testünk
2021. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha le tudnák modellezni az agyad és digitálisan élhetnél tovább, akkor a másik éned az ugyan úgy te lennél, vagy valaki más?


A digitális másolatod és a te gondolkodásmódod, világlátásod között az idő előrehaladtával egyre nagyobb lenne a szakadék. Hiszen más-más tapasztalatokat szereznétek.


Így próbáld elképzelni a tudatod. Vagyis nem petesejt szinten dől el a személyiséged és az, hogy ki leszel te.

Még a saját 1:1 másolatod is megváltozna hozzád képest.

2021. júl. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!