Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már úgy, hogy...

Ti is éreztétek már úgy, hogy jó lenne, ha pár napon belül bekövetkezne egy hatalmas csoda/fordulat az életetekben?

Figyelt kérdés

Nagyon magam alatt vagyok, úgy érzem, egyre keményebben küzdök, egyre felelősségteljesebb és komolyabb vagyok, mégis egyre rosszabb és kilátástalanabb az életem. Lelkileg se vagyok jól.

Sok problémámon önmagában csak a csoda segíthet már.


Úgy érzem, talán az lenne a legjobb, ha történne pár hatalmas, villámcsapás- és mennydörgésszerű dolog, amitől gyökeresen más élethelyzetbe kerülnék. Ami nagyon előrelendítene, de már azt se bánnám, ha ez negatív lenne, amennyiben kizökkent.



Mi a véleményetek? Ti is voltatok már így?


2019. jún. 10. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha nekem is jó lenne. Konkrétan mi a baj? Mi az oka, hogy így érzed? Akár privátban is elmondhatod.
2019. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem eljött ez a csoda pedig nagyon mèlyen voltam ( öngyilkosságot fontolgattam ès önkárosítottam magam) de most a világ egyik legboldogabb ès legszerencsèsebb emberènek tartom magam! Kívánok neked is hasonló csodát szívből!
2019. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Azt érzem, ha nem teszek semmit, akkor mégjobban szívni fogok, más nem fog értem tenni semmit sem, és "pár hatalmas, villámcsapás- és mennydörgésszerű dolog, amitől gyökeresen más élethelyzetbe kerülnék" sem történik csak úgy magától, így valamit lépnem kell.
2019. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha ennél kevesebbet küzdenék, én is attól félek, még rosszabb lenne - bár igazából: ki tudja?!


Én azért reménykedem a villámcsapás-mennydörgés szerű dologban, vagy 20-30 jót / rosszat fel tudnék sorolni, mik történhetnének.

2019. jún. 10. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.

De valószínűleg egy dolog is elég lenne, ha kellően nagy horderejű, akár pozitív, akár negatív

2019. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam már igy. Es azt mondom, ne kívánd ezt. Szinte biztos, hogy nem olyan fajta "segitő lökést" kapsz majd, amilyenre számítottál.
2019. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már az is mindegy, halál komolyan mondom. A sok felesleges küzdelem, reménytelenség, egyre nagyobb küzdelmek mellett egyre megrekedtebben, illetve lefelé csúszva....
2019. jún. 11. 08:46
 8/8 anonim válasza:
Én is így érzek már hónapok óta. Vártam a csodát, hogy jobbra forduljon minden, de amikor azt hittem, hogy rátaláltam még rosszabb lett minden. Eddig hallgattam az öngyilkosságot, de most elhatároztam, hogy pénteken megcsinálom... Remélem neked rendbe jött minden az életedben!
2020. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!