Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van a napokban egyre...

Miért van a napokban egyre több "olyan" vallásos kérdés?

Figyelt kérdés
Mostanában feltűnt, hogy több vallási kérdés kerül fel de olyan ahol a kérdező másra szeretné "ráerőszakolni" a nézetét és vagy fél attól, hogy nem kerül vele a mennybe vagy épp lekezelően lenézi hogy máshogy dolgozza fel a gyászt egy állítólagos barát halála miatt közben itt kiderült, hogy troll mivel olyan dührohamot kapott szegény, hogy hirtelen minden szent elveszett a káromkodó köpködéseiben amit szerencsére elmentettem mint gyönygyszem.:D De néhány azért még fenn van de érezhető hogy nem hiteles. Nem szeretnék megsérteni semmi vallási nézetet, de nem elképzelhető, hogy aki eleve nem vallásos és nem mutat iránta semmi érdeklődést se, arra alapvetően nem szabadna rátukmálni ezt a nézetet bármennyire is szeretné ezt az alany? Mert úgy olyan mintha csak az alany akarata teljesülne és aki nem vallásos az most max azért hogy békén hagyja de ezzel nem igazán nyer semmit az alany. Mármint szerintem ez lenne logikus de mostanában az itteni vallást tárgyaló kérdések zöme valamilyen szinten lekezeli vagy már eleve olyat állít hogy "fél hogy nem kerülnek velem a mennybe emiatt hogy nem hisznek istenben" ami szerintem tévedés, attól hogy az ember nem éppen vallásos még kerülhet mennybe nem? Én pl.nem vagyok vallásos, de hiszek valamilyen szinten a mennyben és a pokolban de nem olyan szinten. Korábban is volt valami LMBTQ-val kapcsoaltos ahol a kérdező közölte, hogy most mellékesen nem épp az LMBTQ-ról de azt, hogy "aki nem hisz istenben, nem vallásos az mind megy a pokolra és sátánista ember" vagy valahogy így megfogalmazva durvább szinten. Az igazi vallásos emberek szerintem nem vélekeznek így azokról akik máshogy élik az életüket, bár mindenki máshogy gondolkodik de durva hogy ilyesmiket jelentenek itt ki persze névtelenül lehet bármi de személyesen mersze nem lenne hozzá hisz az ilyesmi megbélygezné őt sőt ezt a kommentet valaki támogatta hogy pedig igazat mond... Ezek a kérdések törölve is lettek de néhány még fenn van. Néhány lehet hiteles és ezzel nincs gond én azokról beszélek akik egyértleműen nem vallásosok de megjátszák magukat és közben figjunk nincs semmiről de ecsetelnek és végül lebuknak...Csak én figyeltem fel erre a jelenségre vagy nektek is bosszantó ez a dolog? Bocsánat,ha zavarosan írtam de próbáltam érthetően. És a kérdésben az olyan szó helyett meg nem tudok hirtelen jobb nevezőt találni...:D

2021. júl. 18. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem túlgondolod, egyszerűen egy (vagy több) unatkozó troll. Nekem is feltűnt, de annyira leszrom, hogy az ilyeneket már az első mondat után unom, és megyek a következő kérdésre.
2021. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Lehet túlgondolom de kíváncsi voltam a véleménetekre is :D

Amúgy igen valószínűleg trollok...csak fura hogy mostanában több ilyen került elő mint általában. De amit produkált az egyik az valami hatalmas volt, zavarta hogy mindenki nem támogatja őt ebben és olyan jelzőkkel illetett meg minket amitől egyből lebukott..

2021. júl. 18. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Ez igen. Ennyire raersz, hogy te a gyakorin nezed mennyi vallasos kerdest irnak ki? Menjel dolgozni.
2021. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.Nem néztem kifejezetten a vallásos kérdéseket, ezeket pont hogy nem vallás kategóriába teszik így látom őket hamar mivel általában családi kapcsolatokban van vagy emberi tulajodnságokban és mit számít neked hogy én mit csinálok a szabad időmben? :D Ezek eleve szembe jönnek velem és már a címen látszik hogy valami nem stimmel..
2021. júl. 18. 10:43
 5/5 Thispain ***** válasza:
76%
Igazából azok közül, akik így gondolkoznak sokan élőben is hangoztatják ezt, és a társaság, amiben mozognak, ez elfogadott, így nem bélyegződnek meg. Ők nagy valószínűséggel attól félnek inkább, hogy kiderül, ők sem hisznek abban, amit másokra rá akarnak tukmálni.
2021. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!