Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Mit tegyek ilyen helyzetben? Másnál nem merek nagywc-zni.

Figyelt kérdés

Mindig aggódok a szagok és hangok miatt.

3 hetet nyaralok unokatesóméknál.

Ma van a negyedik nap, nagy nehezen rávettem magam, hogy nagywc-zzek, mert már fájt a hasam és a lyukam. Be is fújtam, de hosszú a wc helyiség (1,5x1nm), és csak a wc közeléhez fújtam. Be van dugulva az orrom és félek, hogy büdös van bent. Nagybátyám fent van és hülyének nézne, ha visszamennék befújni mégegyszer.


Félek, hogy ez lesz még 2 és fél hétig, felek attól, hogy bélcsavarodásom lesz a sok visszatartástól. Ma is úgy fájt a hasam, hogy visszatartottam négy napig.

Volt rossz, cikis élményem és azért szorongok ettől.


2021. júl. 18. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Rossz a kategória.


Lehet újdonság lesz a számodra, de senki sem kakkant rozsa illatút.

2021. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Bakker, szerinted a nagybátyádék ibolyaillatút fosnak??????


Könyörgöm, vedd már elő a józan eszedet! :-D

2021. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, nagydolog után gyújts meg egy gyufát és fújd el. Garantáltan elnyomja a szagot. Ne tartogasd, egészségtelen. Megértelek, nekem is van ilyen problémám. Engem főleg az zavar, ha rám nyithatnak, tehát nincs zár a wcn.
2021. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg anyádnak, hogy árulja el a nagybátyádéknak, hogy te is szoktál kakkantani... :) Ha esetleg ez nem lenne magától értetődő....
2021. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss ablakot ha van, fujj be illatositoval meg használj wc kefét..egyébként szerintem senki nem fog megszolni azért mert elmentél kakilni, elvégre ezért van a wc
2021. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem értem ezeket a kérdéseket...


Szokott lenni huszonéves lány is...


Ki gondolja, hogy létezik olyan ember, aki nem ürít...?? Vagy ki gondolhatja, hogy másnak virágillatú az output-ja...????

2021. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Példaképed

[link]

2021. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

De ez mit keres a gyerekvállalàs nevelès kategóriába?


Amugy meg lazulj el, nem kicsit vagy frusztràlt egy kakilàstól ès annak a szagàtól amit ràadàsul mindenki csinàl.

2021. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyi, ez nem játék: mindenkinek kell ezt tennie, szóval, ha menni kell, akkor menj el WC-re!
2021. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
El kell menni ha kell. Ne tartogasd. Mindenki szokott kakilni. A kaka bizony büdös. Nem csak a tiéd hanem mindenkié. Nem hiszem, hogy a nagybatyadek olyan bunkó emberek, hogy megszólnak, hogy büdös vagy. Ez van. A kaka az büdös
2021. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!