Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek a...

Férfiak! Mi a véleményetek a nőkről? Nők! Mi a véleményetek a férfiakról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy a két nemnek mi a véleménye egymásról.

2021. júl. 18. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismét egy "értelmes" kérdést láthatunk.
2021. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mindkét nem borzalmas béna abban h a másik nemet kiismerje és kitöltsék egymás szükségleteit. Férfiként a tapasztalatom viszont az, hogy több férfiismerősöm teljesen ideális jelölt hosszútávú párkapcsolatra, ha nő lennék szerelmes lennék beléjük. Nőknél viszont sosem találtam olyat, aki az alap jellemet magában hordozná ahhoz hogy egy egészséges kapcsolatot ki lehessen alakítani. Még mindig képtelen vagyok ezt feldolgozni.
2021. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen ennyire általánosítani, 1000 féle nő, meg férfi van.
2021. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nekem olyan nőként, aki komoly és normális párkapcsolatra vágyik, az a véleményem, hogy a mai világban nehéz olyan férfit találni, aki szintén így gondolkodik. Persze tudom, hogy fordítva is lehet ez a helyzet, mindenesetre aktív randizóként, aki sok mindenkivel randizott már normális kapcsolat reményében azt szűrtem le, hogy mázlista az, aki tényleg normális férfit talál magának.
2021. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nők.

Férfiak.

2021. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!