Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általánosítások nőkről és...

Általánosítások nőkről és férfiakról?

Figyelt kérdés
Milyeneket ismertek? Vitatkozni nem ér,mindenki írja le a tapasztalatait.

2016. júl. 27. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ami szerintem a legáltalánosabb:

Mi nők túlaggódunk, túldrámázunk mindent, néha aludni sem tudunk amíg valami nincs megoldva, bár nem is adjuk fel a dolgokat.

A férfiak lesöprik az asztalról, struccpolitikát folytatnak, vagy csak nyugodtan elszívnak egy cigit és már nincs is probléma.

Nekik mi túl aggódósak vagyunk, nekünk ők túl belesz@rósak.

2016. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Férfiaknak a nagy mellű nők kellenek, nőknek a pénzes pasik.

(mindkét állítás úgy ahogy van hülyeség)

2016. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Ez az "általánosítás" szó is kezd az agyamra menni,úgy mint a random,vagy az egyébként...

Az 1-es válaszolóval ellentétben azt tudom írni,hogy olyan barátnőm,hogy férfi létemre én voltam a precíz,a szorgalmas,az előrelátó,őt pedig semmi nem érdekelte,csak a cigi,a buli,a sör,meg a gátlástalan viselkedés.

Nem minden férfinek,pl.nekem se tetszenek a nagymellű nők,ez is egy tévhit.

Ha a magyar lakosságot kellene jellemmeznem?:

75 szálalék a szockommcsi rendszerből visszamaradt igénytelen pr0li,és gonosz,irigy föltúró buta paraszt.

2016. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3. Te félre értettél, én nem azt értettem ez alatt, hogy a férfiak úgy belesz@rósak, hogy el sem intézik amit el kell, csak nem aggódnak annyira. És mivel általánosítás volt a kérdés, én ezt figyeltem meg zömében, de ez sem mindenkinél van így. Én is ismerek olyanokat, ahol a férfi az alaposabb, de mégis azt mondom, hogy nekik nincs álmatlan éjszakájuk azért mert tegnap nem lett befizetve egy csekk, vagy mert beszólt anyós.

Akik meg ilyen példát hoznak fel, hogy a férfinak a nagy mell kell a nőnek meg a pénz, az már tényleg elég nagy általánosítás, nem születne már egy gyerek sem ha ez tényleg így lenne. Én inkább jellembeli dolgokra gondoltam ennél a kérdésnél.

2016. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak dobozból isszák a tejet, és ha véletlenül mellécseppentik, a zoknijukkal törlik fel.
2016. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A nők pénz éhes ribacok

a férfiak féreg patkányok akik kihasználják ezzel a nőket

2016. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak kukijuk van a lányoknak meg puncijuk.
2016. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!