Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy nő létemre...

Az normális, hogy nő létemre szívesebben nézegetek más nőkről fotókat, mint férfiakról?

Figyelt kérdés
Már egy ideje feltűnt, hogyha látok valahol, pl a facebookon vannak ilyen "Jó csajok" oldalak, amikről a pasik előszeretettel osztogatják meg a képeket, szivesen nézegetem a nők fotóit. Mindig nézem, hogy na ennek milyen a cicije, az alakja, haja, arca, képbeállítás, a ruha stb... Mindig arra jutok, hogy mennyire rohadtul szépek a nők. Míg fordítva.... férfiakról nem nagyon szeretek fotókat nézegetni, mert ott mindenhol csak ugyanazt adják. Egy szétszolizott, nagyon szálkás, nagyon kigyúrt, üres tekintetű csávó pózol mindenhol. Egyetlen egy férfire szoktam csak néha rákereseni, ő is egy színész, Channing Tatum. Eszméletlen jó képű, vonzó pasi lehet. De összességében jobban csodálom a szép nőket, mint a férfiakat. A konditeremben is inkább a szép nőkön akad meg a szemem. Némelyiknek olyan gyönyörű formái, arca van, hogy muszáj megnézzem. A jó pasikat is, de azok valahogy kevésbé fognak meg vagy nem tudom. Kicsit kezdek megijedni, hogy nehogy leszbikusság előjelei legyenek ezek... Egyébként 3 éve együtt élek egy férfivel. Ez normálisnak hangzik még? Más nők is tudják így csodálni a nőtársaik szépségét? Többre tartani, mint egy férfi "szépségét "?
2016. júl. 16. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem normális.Sztem transznemű vagy, női testbe született férfi
2016. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alain Delon ***** válasza:
Nézegesd azt, ami jól esik. Ha a nők, akkor azokat.
2016. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megnézem nőként a szép nőket, de ugyanúgy a pasikat is. Szerintem egy női test szebb, érdekesebb. Remélem bennem sincsenek leszbikus hajlamok, mert el nem tudnám viselni és képzelni sem, hogy egy nő úgy hozzámérjen. Csak nézni jó :D
2016. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

en is ilyan vagyok:D

neha még arra is gondolok milyen lehet, megsimitani az arcukat. Lehet, hogy egy kicsit beteges, de ez van.


17L

2016. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális, ha neked nem okoz problémát. A legtöbb nő megnézi a többi nőt, aztán vagy irigykedik vagy elismeri. Ezzel semmi gond. A barátnőmmel közösen is megszoktunk nézni lányokat, sokszor ő szól, hogy xy de szép vagy milyen jó a haja. Ettől még heteró. Ha szexuális vagy egyéb vonzalmat is érzel nők miatt, attól leszel biszexuális vagy leszbikus.

Pasiként én is megnézek más pasikat, elismerem ha valaki helyes vagy kidolgozott a teste. Attól, hogy neked kevesebb pasi kelti fel a figyelmed, még érdekelhetnek, csak máshol keress. Bár nekem úgy tűnik, mintha lenne benned egy kis előítélet ilyen téren. Miből állapítod meg, hogy üres a tekintetük vagy ilyesmi? Főleg, ha Channing Tatum érdekel, amikor ő sosem az eszéről vagy a színészi tehetségéről volt híres.

2016. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!