Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van facebookon...

Mi értelme van facebookon kiírni, hogy "nem oltatom be magam"?

Figyelt kérdés
Sajna nézem a facebookot mert autómhoz keresek motort. Látom, hogy megannyi ember írja, hogy "beoltattam magam" meg "nem oltatom be magam" ennek mi az értelme? Azt gondolják eme arcok, hogy körülöttük forog a világ, s cselekedje más is azt amit ők? Ezek az emberek tudják az igazságot, övék a világ összes tudása mindennel kapcsolatban?
2021. júl. 19. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

"Azt gondolják eme arcok, hogy körülöttük forog a világ"


Igen, aki Facebookra aktívan posztol az azt hiszi.

2021. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi értelme bármi magánjellegű dolgot kiírni a Facebookra?
2021. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

Ez ugyanúgy hülyeség, mint pl. az, hogy sokaknál meg azt látom képekre rárakott vízjelként, hogy Beoltattam magam érted.

Hát értem ne oltassa be magát senki!Én beoltattam magam (Pfizerrel), mert 1. ezerrel tombol a nyár, és az ember akar a barátaival, rokonaival találkozni (épp ma jönnek a vírustagadó unokatestvéremék meg keresztanyámék Sopronból Szombathelyre), és mivel a kis távolság ellenére évente 1, max. 2 alkalommal találkozunk, és szerintük ez csak egy gazdasági cirkusz és mi 60 m2-n lakunk és nem fogunk a találkozás miatt a szabadba menni, pláne nem étterem kerthelyiségébe a mai árak mellett, meg másokkal is kell rendszeresen találkoznunk, emiatt kénytelenek voltunk oltakozni (brrr, de utálom ezt a szót), és az összes közül a Pfizer, második helyen pedig talán még a Moderna a legkevésbé veszélyes, a legkevésbé brutális beavatkozás a szervezet működésébe.

2021. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg a maszk rabiga, meg a szivárványos, család az család, love is love, stb profilkép is hasonló hülyeségek... Utóbbiról azt írták az egyik kérdés alá, hogy aki normális ember, annak szivárványos a profilképe :D
2021. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sok profilkép keretet beállító ember csak onvallveregetesbol kattint kettőt és közben azt hiszi hirtelen próféta lett amivel sokat tett egy olyan elvont dologért mint a "világ" meg a "társadalom" meg az "emberek"
2021. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Jelzi, hogy nem vagy egyedül!
2021. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021-ben ki használ fb-ot?..
2021. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod, kérdező, az üzenet célba ér, mert te is foglalkozol vele, még kérdést is kiírtál róla. Ez a cél, hogy vedd észre, foglalkozz vele, terjeszd - akár negatív, akár pozitív felhanggal.
2021. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!