Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook-on ismerősnek jelöl...

Facebook-on ismerősnek jelöl valaki, akit évtizedek óta nem láttál, de nem ír egy szót sem. Ennek mi értelme?

Figyelt kérdés
Már a sokadik régi ismerős jelölt ismerősnek, eddig általában visszaigazoltam, de legtöbbjük nem írt semmit, ami egy kicsit zavar. Nem mintha akarnék egy szót is váltani némelyikkel, nyilván ők sem velem, de akkor miért jelölnek ismerősnek? Nem hiszem, hogy ismerősgyűjtők, 40-50 éves emberekről beszélünk. Ráadásul 10 éve fent vagyok. Előtte meg pár évig az Iwiw-en, és benne voltam a telefonkönyvben is. Veletek is volt ilyen?

2020. nov. 29. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak követni akarja mi van veled. És eszébe jutottál és bejelölt. Nekem is fura kicsit, hogy nem írnak. De próbálom nem túl agyalni. Ha akarom visszajelölöm.
2020. nov. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene írni?


Az ismerősnek jelölés annyit jelent, hogy ismerősök vagytok. Bejelöl, mert ismerőse vagy. Ennyi a történet.

2020. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
#2 mert ez olyan, mintha felhívnál valakit telefonon és nem szólsz bele. ez ilyen kommunikációs kapcsolat felvétel. nekem ezért fura, amikor nem ír semmit.
2020. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ti hulyek vagytokxddd

Ekkora faszsagot amit a 3as irt reg nem hallottam

2020. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 A Facebook-aktivitásom gyakorlatilag 0. Ráadásul csak 1-2 megosztásom volt évekkel ezelőtt, amiket talán már nem is lát, utoljára 3 éve volt borító- és profilkép-módosítás, legfeljebb ezt látja.
2020. nov. 29. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"olyan, mintha felhívnál valakit telefonon és nem szólsz bele"


Egyáltalán nem olyan.


Ha már hasonlítani kellene, akkor inkább olyan, mint amikor mész hazafelé, vagy akármerre utazol és meglátsz egy ismerőst. Biccentesz felé a fejeddel, emeled kalapod, köszönsz, és mész tovább dolgodra. Ahogy ő is.


Vagy lehet nem is köszöntök, csak "nyugtázod" hogy éppen a tengerparti nyaralásodon sétált el melletted a Mucsaröcsögei sarki kisboltos.


Az ismerősnek jelölés leginkább a "mentális" ismerősi körünk virtuális kivetülése. Egyszerűen csak bejelöljük azt akit ismerünk. Ennyi.


Nyilván lehet mellé elméleteket, ideákat gyártani, hogy midnenkit is bejelölök, mert csak. Vagy csak azt a pár embert jelölöm be akikkel beszélek is. De tök felesleges.

2020. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2#-es jól mondja.
2020. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézegeti a Facebookot, behozza a lehetséges ismerősöket, ott meglát, bejelöl. Ennyi.
2020. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam
2020. nov. 29. 23:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor jó, de nem is kell további értelmét keresni.
2020. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!