Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 2 hetente szakit vele,de...

2 hetente szakit vele,de amikor kibekulnek egy ideig jol elvannak,olyankor leszar,de utana osszvesznek es megint foglalkozik velem, meddig huzzák még ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe en nagyon szerelmes vagyok. Baratnoje van sajnos.

Olyan a kapcsolatuk, hogy 2 hetente osszevesznek es a fiu mindig azt mondja ő mar nem akar vele kibekulni legutobb is azt mondta ad neki még egy utolso eselyt de azota megint osszevesztek es megint adott neki még egy eselyt. Valamiert nem tud tole szabadulni , hiaba mondja hogy szereti, nem szereti.....

Amikor nincs vele joba olyankor foglalkozik velem, de amikor kibekulnek napokig leszar , en nem tudom mit erez ilyenkor vagy mivan ilyenkor a kapcsolatukkal de mondog ez van. Egy par napig mukodik nekik utana megint nem? Ilyenkor szerintem a no megjatsza magat vagy nem tudom....

Nem tudom meddig huzzak még ezt, hiaba mondom neki ne szoljon hozzám hagyjuk abba, majd jobb lesz ha nem beszelunk de akkor se hagy beken


2021. júl. 20. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, te meddig hagyod magad hülyének nézetni?
2021. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő belém beszéli hogy ő nem csinál semmit velem és hogy ez teljesen normális, de legbelul tudom hogy itt igazabol az egyetlen aki serul az en vagyok
2021. júl. 20. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem szállsz le róla? Nem ő az egyetlen a világon. Minek futsz utána, ha nem vesz fel? Ez megalázó rád nézve.
2021. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!