Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érzek? Milyen érzés ez?

Mit érzek? Milyen érzés ez?

Figyelt kérdés

Elég régóta bennem van egy érzés, de nem tudom megmondani, hogy ez mégis micsoda. Olyan, mintha nem éreznék semmit, de mégis fáj. Elég fura. Van, mikor jól érzem magam, de ez mindig bennem van. Mintha a semmi miatt lenne rossz kedvem talán. Nem tudom semmihez sem hasononlítani. Mintha üres lennék.

A magányra gondoltam, de nem szeretek emberek között lenni, úgyhogy szerintem ez kizárva.

Mi lehet ez?


2021. júl. 21. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet egészségügyi oka is. Só-vízháztartás, pajzsmirigy, magnéziumhiány, káliumhiány, vashiány, ilyen-olyan vitaminok hiánya, kialvatlanság, minőségi éhezés, frontérzékenység stb. Ezek mind szoktak "ok nélküli" levertséget, rosszkedvet, "semmihez sincs kedvem" érzést és hasonló dolgokat okozni.


A magány téma kötődik hozzá, de pont fordítva. Nem az váltja ki az érzést, hanem a rosszkedv miatt erősödnek fel a negatív gondolatok, és többet kattogsz rajtuk.

2021. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!