Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi jogon próbál ugraltatni,...

Mi jogon próbál ugraltatni, csicskasztatni(, el dönteni, hogy én mikor hol fogok dolgozni, mit fogok csinálni)egy olyan ember akihez semmilyen rokoni szál sem fűz?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy anyám pasija.

Sose kértem tőle semmit. Folyamatosan a kéretlen tanácsait kapom csak, meg majd ő ha akarok ha nem oda fogok menni dolgozni ahova ő mondja. Az ilyennek mi játszódik le a fejében ilyenkor? 30eves vagyok, jelenleg új munkát keresek mivel eddig ahol dolgoztam, nagyon sokunkat el küldtek, leepitesek voltak így haza kényszerültek egy időre anyám hoz. Ők nem laktak soha együtt, mégis mintha ő vette volna a házat, mintha a csicskasa lennék. Nagyon sokszor kiskorom óta kaptam a verbális bántalmazás okát is tőle. Jelenleg arra megy ki az egész, hogy anyám tol minden szempontból elvalaszon. Tisztában van vele nekem rajta kívül nincs semmi más rokonsági, család tagom.


2021. júl. 22. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Na, azért az hogy semmi rokoni szál nem fűz hozzá, az erős kifejezés a nevelőapádra...

Az egy másik dolog, hogy minek piszkál, mondd meg neki, hogy felnőtt ember vagy, majd te azt jobban tudod.

2021. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Tudod a legszomorúbb ebben az, hogy anyukádnak ennek ellenére kell ez a férfi.

És ha jól értem, kicsi korod óta ez megy. Anyukád meg csendestárs a verbális bántalmazásodban.

2021. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem a nevelő apám!

Se nem házastársak, se nem éltek együtt a tízen év alatt meg 5 percet se!

Igen, anyámnak meg kell...

2021. júl. 22. 12:17
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Még velük élsz? Ha igen, sürgősen tegyél ellene, ha nem csak panaszkodni akarsz. Ha nem élsz velük: nem kell felvenni a telefont sűrűen. Ha meg igen, állj a sarkadra és mutasd meg, hogy felnőtt vagy. Mert a kérdésből nem ez süt...
2021. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 # ha el olvastad volna amit írtam...
2021. júl. 22. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindegy, mindegyik eshetőségre adtam választ. Állj saját lábra, és megoldódik a problémád.
2021. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy neked tok mind egy...
2021. júl. 22. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem én pityergek 30 évesen anyám nyakán, tehát igen, nekem mindegy.
2021. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt aztán nagyon ide kellet írni.... 😂
2021. júl. 22. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Igen, ide kellett. Pátyolgatásból nem fogsz megélni. Az ilyenekkel, mint te máshogy nem lehet megértetni, ha nem tetszik valami, le kell lépni.
2021. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!