Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök miért nem tudják...

A rendőrök miért nem tudják elfogni a nigériai csalókat ? Meg most is átvernek embereket. Mi a módszerük ? A levelezésük hogy nem lekövethető ? Vajon hányan vannak ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A csalok nem mind nigeriaiak. A modszert nevezik nigeriai csalasnak, de akik csinaljak, lehetnek oroszok is (gyakran elaruljak magukat a nyelvtani fordulataikkal).

A szamitastechnikai kovethetoseget most nem fogom magyarazni, de a lenyeg, hogy sokkal egyszerubb, ha nem dolsz be a "most orokoltem 100 millio dollart es a felet neked adom, ird meg a neved es minden adatodat..." es a "nyertel egy 20 szobas csaladi hazat Miamiban, de add meg a neved es a cimed es az osszes adatod" - tipusu leveleknek. Aki ilyesmikre reagal, meg is erdemli, hogy atverik.

2021. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nehéz őket megtalálni, másrészt az ottani rendőröket nem nagyon izgatja, hogy átvertek egy 4E km-re vagy akármennyire onnét lakó lúzert.
2021. júl. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem semmi. A Facebookon rajta vagyok a Romantikus csalók oldalán és látom, mennyi hölgy bedől nekik, főleg idősebbek, magányosak.

Csomó lóvét adnak nekik. Kicsit sajnálom néha őket. Másrészt meg nem értem, hogyan lehet elhinni, hogy egy jóképű, fiatal orvos pont magyar, 50-60-as hölgyet szemel ki magának.

2021. júl. 25. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!