Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 10 ezer forintból megoldható...

10 ezer forintból megoldható 4 nap Balaton?

Figyelt kérdés
Kempingezni mennénk sátorral 5000/ 3 fő tehát naponta fejenként 1500 kb. 1500x3 ej=4500, utazás vonattal kb 3000ft. Kaját vinnénk táskába magunkkal innivalót is, nem fogyasztanánk semmit olyan árak mellett, strandolni meg ingyenes részre mennénk. Max 1-2 nap elmegyünk valami szórakozóhelyre bulizni.

#Balaton #Olcsóbalaton
2021. júl. 23. 14:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
60%

#28.

Az édességet, a kávét és a gyógyszert becsomagolhatja magának előre és elviheti a nyaralásra is. Ha a Kérdezőnek így is jó, akkor nyugodtan elutazhat. Engem sem zavar, ha nincsen nálam költőpénz.

2021. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
83%

31! Csak példák voltak, hogy egy csomó minden van, ami közbejöhet és amire nem gondolsz az utazás előtt.

Ezért nem kell kicentizni a pénzt, pláne nem 4 napra 10.000 forintból.

2021. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg kijön, a számolásod alapján kb.2.000 Ft-od marad. Ha nem kell semmire költened, akkor még tudsz belőle enni egy hamburgert, meg inni egy sört. Én azért vinnék magammal plusz pénzt, aztán legfeljebb visszahozod, ha sikerül nem hozzányúlni. Egyébként a "Balaton" nem olyan borzasztó drága mint ahogy itt egyesek jajgatnak, legalábbis nem drágább, mint "Budapest" Azért tettem idézőjelbe, mert a Balatonon is, meg Budapesten is több ezer hely van. Egyik drágább, másik olcsóbb. Én hétvégén 650 Ft-ért láttam lángost a Balatonon, a munkatársam 1200-ért evett menüt egy balatoni étteremben. Persze a maradék 2000 Ft-od ilyesmire nem lenne elég, dehát elvileg nem is kell.
2021. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés!!

20 EZERBOL JOTT KI 5 NAP SIÓFOK. BULIZÁSSAL STRANDDAL KAJÁVAL EGYÜTT.

Szállás kempingbe: 8K/ fo volt.

Utazás 7K.

Kajálás; Vittem elegendő kaját 5 napra.

Ivás: Rengeteg pálinkát vittünk elég volt.

Buli: Petőfi sétányon mentünk Siófokon az ingyenes bulikra.

Strand: Szabadstrandra mentünk. Kérdésem a következő. Valóban drága Balaton? Nem!

2021. aug. 2. 13:13
 35/38 A kérdező kommentje:

Nagyon jól éreztem magam, buliztam sokat, strandoltam

mindezt nagyon olcsón. Látjátok ennyiből is lehet menni nyaralni csak nem kell elkolteni a pénzed folosleges szarságokra mint pl 3 ezres koktél stb

2021. aug. 2. 13:15
 36/38 anonim ***** válasza:
52%
Szép, gratu. Igen, úgy olcsóbb tud lenni, ha anyuci fizeti a kajádat meg a piádat.
2021. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
77%

Kajálás; Vittem elegendő kaját 5 napra.


Ivás: Rengeteg pálinkát vittünk elég volt.


Kicsit fals a számolásod, mert a fentebb leírtakat is meg kellett venni, mielőtt elutaztál.

Te azt kérdezted, 10 ezerből megoldható-e? A vége 20 ezer lett és nincs benne a vitt kaja, ital ára.

2021. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
A két utolsó kötekedőt nem értem. Írta a kérdésben, hogy kaját, meg innivalót vinne magával. Tehát azt eleve nem akarta beleszámolni. A másik meg az, hogy enni, meg inni otthon is kell, az nem plusz költség, csak az lenne plusz, ha a Balatonon étteremben enne, inna.
2021. aug. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!