Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az általános vélemény...

Mi az általános vélemény azokról akik nem kérték a covid védőoltást?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%

Az én véleményem az róluk, hogy olyan buták, mint a segg.

A világon minden oltás úgy indult, hogy először keveseket oltottak be, aztán többeket. Mi ez a baromság,hogy kísérleti. Aki egy picit is utánaolvas, láthatja, hogy abszolút nem kísérleti ez az egész, mindegyik módszer, ahogy az oltás hat, már régebb óta létezik, a "kísérlet" most az,hogy épp az egész világot kéne beoltani vele. Ilyen előtte nem igazán volt.

Aki meg az immunrendszerében bízik, az meg ezek szerint még soha nem volt beteg, hogy ennyire fogyatékos módjára bízik abban a rendszerben ,amit pont a vírusok és baktériumok tudnak gyengíteni? :D :D Ne már... Ennyi erővel vitamint se vigyen be a szervezetébe, mert majd a "Zimmunrendszer" önmagában legyőzi a betegségeket.

2021. júl. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Számomra olyan fura ez a mostani, saját immunrendszeremben bízom duma és ha az ember picit is többet tud az immunrendszerről, akkor nevetséges is...
2021. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Én bízom magamban nem vagyok veszélyeztetett..ennyi..nem ítélkeznek felettem sehol mert kb. senkit sem éredekel..
2021. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%
Oltatlanként átestem a betegségen mindenféle gond nélkül. "Poszt covid" tünetem sincs. Attól, hogy a ti immunrendszeretek már egy náthával sem bír el, az nem azt jelenti, hogy másé sem. És köszönöm, nem vagyok oltásellenes, nagyszerű találmány halálos betegségek ellen. A covid 98%-ban nem az.
2021. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

11-es, nekem pont volt ilyen lakótársam, oltás és maszkellenes, "kamuvírus", meg ő tíz éve nem volt beteg. Jó neki, én viszont hiába vitaminozok és heti háromszor sportolok, a légkondi kicsinál és minden télen legalább egy hónapig van valami köhögős betegségem + asztma egész évben. (Elköltöztem.)

Az elmúlt év social media kommntjeit olvasva én még hozzácsapnám az általános véleményhez, hogy önzőek. Persze Magyarországon egész más a helyzet megitélése, én Manchesterben lakom, itt nem kell oltás, ha szórakozni akarsz.

Előző, jó neked. Nekem olyan post-covid tünetem volt, hogy három hónapig köhögtem, felmenni az első emeletre megterhelő volt, nem tudtam, csak hason aludni stb.

2021. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

#11, 12, 15: Attól, hogy vitaminozol, meg sportolsz, az immunrebdszered lehet a béka feneke alatt. Akár genetikailag is. Nekem 54 éve nem volt igazán komoly betegségem, az a kevés, ami volt is hamar gyógyult. Vírusok közül egyedül a bárnyhimlőnek sikerült megtalálnia, úgy 5 éves koromban, akkor is az utolsók között, illetve olyan 37 körül valamelyik gyerek hazahozott egy fosós-hányós vírust, az átment az egész családon. Aztán volt egész életemben (54 éves vagyok) 3x tüszős mandulagyulladásom (ez ugyebár baci). Antibiotikum 10 napig, de 3-4. napon már jól voltam, csak végig kellett szednem.

Influenzát max. hírból, soha nem kaptam el. Hozzáteszem: nem sportolok, lusta vagyok, és nem is feltétlenül a legegészségesebben táplálkozom. Ellenben dédszülőkig visszamenőleg nem emlékszem lázas betegségekre. Anyám 73 éves, SOHA nem volt láza, még megfázva sem. Van egy rakat krónikus betegsége, de az immunrendszere bivalyerős.

Szóval bizony, van oan olyan, akinek olyan immunrendszere van, hogy nyugodtan bízhat benne.

#15: Mitől önzőek? Attól, hogy nem akarják feleslegesen mérgezni magukat? Az egészséges ember kire veszélyes? Ezzel az erővel akkor az oltottak meg irigyek, mert szar az immunrendszerük, ezért belekötnek abba, aki viszont egészséges.

2021. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%

16


Az "erős" immunrendszer is túlreagálhatja a vírusfertőzést és komoly károkat okozhat ezzel. Igazából általában a túl erős vagy nem teljesen megfelelő immunválasz szokott bonyodalmakat okozni és a leggyakrabban pont nem a túl gyenge.


Az oltás nem mérgez. Ellenben ha saját bevallásod szerint nem teljesen egészségesen étkezel és nem sportolsz, na az mérgez.


"Az egészséges ember kire veszélyes? Ezzel az erővel akkor az oltottak meg irigyek, mert szar az immunrendszerük, ezért belekötnek abba, aki viszont egészséges."


Az emberi szervezet nem egyenlő az immunrendszerrel.


Sokakat ismerek amúgy (bár ismerősi kör nem reprezentatív), akik kifejezetten egészséges életmódot folytatnak és/vagy egészségesek, nincs vagy kevés/enyhe krónikus betegségük van, mégis gyakran kapnak el felsőlégúti fertőzéseket.

Nekem például refluxom van és nagyon magas koleszterinem, ezen kívül apróságok, totál jó a közérzetem, nem kell koffein az ébrenmaradáshoz, évek óta fokozatosan egyre egészségesebben élek, egyre többet sportolok, mégis amikor irodába bejárós időszak van, maximum 2 hónap telik el két náthám között, de maszkozós/home office-os/akármiért nem dolgozós időszakban is évente 2-3-szor is elkapok valamit.


Mi köze a fertőzések gyakoriságának az egészséghez?


És a bőr, a haj, a memória, a hormonháztartás, hogy fáj-e itt-ott, fáj a fejed rendszeresen, vizelet, széklet rendben van-e, izmaid erőssége, szív-érrendszer állapota, nyugalmi pulzus, vérnyomás?

2021. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

Miért mérgezne az oltás? Még ekkora baromságot.

Másrészt, ha beoltatod magad, azzal senkinek se ártasz..sőt. Ha esetleg megtalál a vírus, legalább nem leszel olyan gyenge, hogy a köhögéssel és tüsszögéssel átszórd másra. De ezeknek a fogyatékosoknak hiába pofázza bárki, itt volt az oltáskampány,mindenhonnan ezt tolták, bevezették a kártyát, de még ez se volt elég nekik. Aki foggyos, az is marad, ez ellen nem véd az immunrendszer.

2021. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok önző csak nem mérgezem magam feleslegesen..nem dohányzom iszom vagy stresszelek..és nem oltakozok feleslegesen..ennyi..engem a cigisek idegesítenek h kb mindenhol fújják az ember csak menekül előlük...ha ők leállnak teszek egy szimbólikus szívességet és beoltatom magam..de addig nem..
2021. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
52%
Az a véleményem róluk, hogy nem olyan befolyásolhatóak, mint az oltottak. Nem lehet mindenkit megvenni egy zsák krumpliért, vagy ingyen moziért...Aki egy picit is gondolkodik, annak már rég leesett, hogy egy felkapott nátha az egész...Érdekes, itt a nyár, mindenhol embertömeg, oltott, oltatlan együtt...Hol a vírus? Pihen a következő ,,hullámig" Gondolkozzatok már...
2021. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!