Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID-19 elleni védőoltás...

COVID-19 elleni védőoltás beadásakor csinál az orvos általános állapotfelmérést és ha igen, pontosan mi történik?

Figyelt kérdés

Szeretném az oltást, úgyhogy most hagyjuk is azt, hogy van-e vírus vagy nincs, viszont erősen fehér köpeny szindrómás vagyok, általában csak akkor lát orvos normál körülmények között is, ha visznek, vagy ha már tényleg nem tudok valamit elviselni. És ráadásul most váltottam háziorvost is, úgyhogy még nem is ismer.

Aki már volt oltáson, elmondaná nekem, mi a menet? Vérnyomást, ilyesmit mérnek, vagy csak a kérdőív van?

Még mielőtt, nem érzem rosszul magam jelenleg, nem akarok trükközni sem, egyszerűen csak indokolatlanul félős vagyok... 😅

Köszi előre is mindenkinek!



2021. márc. 7. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy is. Még azt sem mondták el hogy mik a kizáró okok, aláírtad a papírt, hogy megkaptad a tájékoztatást (amit nem kaptál meg) és mehet. Ha kérdezni mersz, megsértődik, mert ne tartsd fel a sort, közli, hogy kell vagy nem kell, mert más is erre vár. Ennyi.
2021. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Itt egy kis demo video róla:

[link]

2021. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Csak legyél nyugodt, a kórtörténetet fogja megnézni, milyen gyógyszereket szedsz, illetve kitöltet papírokat. Tudom milyen szr a feherkopenyes felelem, drukkolok neked, ne aggodj!
2021. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rokonom volt csak, csak a papírokat kell kitölteni, azon kívül nem foglalkoznak semmivel (pedig őt sem ismeri a háziorvosa)
2021. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szerencsére nem szedek semmit, kórtörténetemben is csak gyerekkori ficamok vannak, de hát a félelem nagy úr. De kicsit megnyugodtam, szóval tényleg köszönöm!
2021. márc. 8. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Ismerős volt, kitöltötte előtte a papírt, hogy nincs allergiája és krónikus betegsége. Azt mondták neki, hogy töltsönk ki újat, amin be van jelölve hogy van, akkor is ha nincs. Elég fura, nem értem erre miért volt szükség. Amúgy semmiféle tájékoztatást nem kapott, nem válaszoltak a kérdéseire, azt mondták, hogy ha nem biztos benne, akkor hazamehet, nem kell beadatni, de ők nem érnek rá és nem is tudnak válaszolni ezekre.
2021. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os: ez ANNYIRA jellemző:(
2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

6os gondolom azért mert jelen helyzetben csak "krónikus" időseket oltanak, és az orvos rábaszhat ha nem úgy olt.


Amúgy a kérdésre válaszolva, hivatalosan végeznek állapotfelmérést, de gondold el hogy hány embert oltanak be egy nap, jelentősen meglassítaná ez a folyamatot minden embernél, amikor kint várakoznak még vagy 100an.

2021. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira jellemzően kamu a 6-os... Ismerős ismerősének a kutyája ja...
2021. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

9-es: mi benne a kamu?

Az, hogy krónikus betegnek "adták el", ésszerű, mert hivatalosan őket oltják a 60 alatti korosztályban.

Azt, hogy "semmiféle tájékoztatást nem kapott, nem válaszoltak a kérdéseire, azt mondták, hogy ha nem biztos benne, akkor hazamehet, nem kell beadatni, de ők nem érnek rá és nem is tudnak válaszolni ezekre", az én már oltott rokonaim, ismerőseim is tapasztalták, de jó eséllyel bármikor tapasztalhatod, ha orvos "kezébe" kerülsz.

2021. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!