Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van most annyi vallásos...

Miért van most annyi vallásos ember, aki ráadásul meg akarja téríteni a másikat?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem azért, mert reménytelen időket élünk, és csak céltalanul tengetjük a napjainkat, de nem tudunk igazán élni.

A vallással az emberek igyekeznek valami jelentőséget tulajdonítani a földi idejüknek.

2021. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mennyi???
2021. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Pontosan mire gondolsz Kérdező?
2021. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert képtelenek elfogadni a valóságot, kell nekik valami "kapaszkodó".
2021. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Girlll3 ***** válasza:
34%
Mert lelketlen világban élünk, kell a hit, hogy lehet jobb is. Egy munkára 300 ember jelentkezik. Szerinted?! Vírusmánia van, az árak az egekben, a fizetés sehol. És elmagányosodás van. Aki nem számíthat senkire, annak kell a hit, hogy valaki óvja őt fentről.
2021. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig is vallásos voltam, és nem akartam eddig sem, és most sem senkit sem megtéríteni. Mindenkinek saját döntése miben hisz, felőlem hihet három fejű, dinoszaurusz alakú hibrid gyíkember terminátorokban is.

A kérdésedre meg az a válasz, hogy reménytelen, kilàtàstalan életet élünk, amiből úgy néz ki soha nem lesz kiút, mert soha nem fog ez az egész véget érni.

2021. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Viktor erőlteti ezt a xart nagyon.
2021. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

Vidiripi


Valaki árulja már el hogy hogyan kell megtéríteni egy szabad akarattal rendelkező embert!

- Az hogy valaki beszél a hitről az nem jelenti azt hogy ez által az a másik ember már meg is tért!

Megtérni csak akkor fog ha ő maga is akarja. Mert ha nem akarja akkor beszélhet neki a világ összes hívője akkor sem fog megtérni!

Vajon mihez kell jobban a nyitottabb gondolkozás?

- Ahhoz hogy úgy lássa valaki a világot hogy az akár tervezett is lehet vagy ahhoz hogy úgy lásd a világot hogy az valahogy véletlenül létrejött és ilyen lett?

2021. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!