Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyultok a boltokba...

Hogyan viszonyultok a boltokban lévő húzható és kézben is vihető bevásárló kosarakhoz?

Figyelt kérdés
Magam részéről én mindig kézben viszem. Extrém nagy bevásárlás esetén kocsit használok. Ezeket a kosarakat húzogassák az idős vevők, akiknek tényleg 3-4 kg is nehéz, és örülnek ha maguk el tudnak menni boltba, de az izompacsirták vigyék kézben. Ma a pennyben egy 50-60 év körüli férfi rámordult egy 20-25 év körüli fiúra, miután harmadik alkalommal húzogatta a kosarat előtte. A kosárban volt 2-3 zacskó chips féle, pár szem gyümölcs, meg 2 bádog doboz üdítő vagy energiaital.

2021. júl. 24. 15:00
A kérdező szavazást indított:
Húzom magam mögött én is, nem zavar ha más is húzza.
Csak akkor húzom, ha nagyon nehéz, más ember azt csinál amit akar.
Mindig kézben viszem, és nonszensz hogy életerős fiatal férfi nem képes 5 kg árut sem kézben vinni.
48 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Azok a kosarak önmagukban nagyon nehezek...
2021. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Húzom…ha egyszer lehet húzni is, akkor mégis miért emelgetném? Oké zavarta ha húzza engem meg zavar amikor viszik kézben és csapdosnak vele…Ha vevő intelligens akkor mindegy hogy használja, egyik mód sem zavaróbb a másiknál.
2021. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az élet legnagyobb problémái :D
2021. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
59%
12-15 kg-ot is lazán elbírok 1 kézzel, szóval az a pehelysúlyú kosár megpakolva semmiség.
2021. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
21%

3-as! Ahhoz képest, hogy neked csak világméretű problémáid vannak, elég érdekes, hogy itt olvasgatsz.

Én ilyen húzható kosarat max kézben viszek. Legtöbbször keresek üres kartondobozt, abban viszem ki a boltból is, esetleg kézben viszek kosarat, vagy bevásárló kocsit tolok.

2021. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Minek cipeljem a kezemben, ha húzhatom is magam után?
2021. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig viszem, de az egész kérdés egy vicc. :D Kit érdekel ki viszi és tolja magának?
2021. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
87%

Utálom őket.

Mélyek, agybaj kipakolni belőlük a pénztárnál.

2021. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én addig viszem kézben, amíg nem extrém nehéz a sok belepakolt cucctól, mert sokszor elég vacak hangjuk van ezeknek, ahogy húzod őket, és engem rettentően zavar.
2021. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen az élet legnagyobb problémája,hogy most a bevásárló kosarat húzom,vagy viszem kézben.


Én egyébként húzom magam mögött.

Minek vigyem,ha lehet húzni is?

2021. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!