Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van ra esely hogy szeptemberto...

Van ra esely hogy szeptembertol folytatodik az online oktatas?

Figyelt kérdés
Foleg egyetem erdekel

2021. jún. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nincs.


Jelenleg is mehetnek offline a vizsgák (azaz jelenlétiben), csak sok helyen ezt nem akarják megszervezni, mert eleve online vizsgákkal számoltak


+


Nehéz biztosítani az egyenlő esélyeket, ha valakinek fel kell utazni 2 órát reggel és mondjuk reggel 5kor kelnie, hogy letudjon vizsgázni. Tehát ehez kolikat kéne nyitni meg várni, hogy mindenki eltudja intézni a lakhatását pl.: albérlet bérlés.


Szóval jelenleg ezért nincs jelenléti vizsga.


Viszont szeptemberben már semmi ok nem lesz, ami visszatartja.


Azt mondjuk még eltudom képzelni, hogy lesz egy komolyabb 4. hullám és akkor megint át kell állni, de valószínűleg jelenlétiben indul.

2021. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne, hogy már jelenléti lesz, vagy legalább olyan mint szeptember és november között volt most. Mindenki törekszik erre, a szakom elég kicsi, hogy tudjunk távolságot tartani stb.
2021. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Nincs.
2021. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Mostmár biztos nincs. Cecike bejelentette, hogy a negyedik hullám érdeklődés hiányában elmarad (vagyis a sok beoltott miatt). Lesz jelenléti oktatás, de erről a rendeletet majd gondolom szokáshoz híven augusztus 31.-én éjfélkor küldik majd ki, hogy másnap suli.
2021. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!