Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit ér ez a párkapcsolat?

Mennyit ér ez a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve járunk. Szeretnék vele közös programokat, de úgy érzem néha, mintha sajnálná tőlem a pénzt. Egyszer meg is említette, hogy milyen sokat kellett fizetnie egy étteremben, ahová ő hívott meg engem, tehát nem én követeltem ki, hogy vigyen oda. De utólag azt mondta ezt csak viccből mondta. Egy héten 2-3 napot töltünk együtt, mert messze lakunk egymástól, de ilyen mondvacsinált indokokkal már volt úgy a hétvégi talikat is visszamondta. Volt már olyan, inkább a legjobb barátjával ment el ilyenkor szórakozni.

Azt mondta a házasság csak attól fog függeni, hogy én szépen fogok vele viselkedni a továbbiakban, vagy nem. Egyszer azzal viccelődött, hogy azzal büntet, hogy ő nem csinálja meg nekem azt szexen, amit szeretnék. De közben meg azt mondja hogy ő sose szakítana velem.

Amikor ezeket a dolgokat elmondom neki, akkor azt mondja, hogy ő mi mindent megtett értem, mint senki más. De ő is többet megtesz értem, mint az exeiért állítása szerint.

Szerinte néha nem ártana megnevelni engem(viccelt). Szerinte az életről én semmit nem tudok, bár ez igaz, mert ő többet dolgozott már, mint én pl.



2021. júl. 29. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezt ki tudja..ha neked egy gazdag pasi kell (nem lepődnék meg) úgyis lepattansz.. egyébként meg más ember is megszokta jegyezni ha valami drága. Amiket meg írtál többi dolgot az másik kapcsolatban is jelen lehet. Szóval nehéz megmondani...
2021. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezek egyáltalán nem viccesek, én már rég meguntam volna és szakítottam volna vele. Számomra ez toxic kapcsolatnak tűnik...találnál jobbat, aki megbecsül és nem hordanak ilyeneket össze.
2021. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van értelme? Boldog vagy vele? Ha 1 év után sem tudtok egymással nyíltan és őszintén kommunikálni, akkor bizony később sem fogtok. Te nem kérdezel rá, nem mondod el neki, hogy mi bánt, ő meg lenéz téged, meg játsza a jajjdeviccest. Egy kapcsolat nem erről kéne, hogy szóljon.
2021. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányként kérdezem, hogy te meg szoktad hívni valamikor pl egy italra? Szoktál utazni hozzá?

Mert ha mondjuk nem dolgozik, és alig van pénze, megértem, ha nem tud állandóan menni hozzád/meghívni erre-arra:)

2021. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk, és én is megszoktam őt hívni, de azért mindenre nem. Utazni is szoktam hozzá. Én nyíltan elmondom neki mi bánt, erre azt mondja mindig veszekszem vele.
2021. júl. 29. 18:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont tényleg elgondolkodnék a helyedben azon, hogy hosszútávon bírnád-e:/
2021. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat nem sokat ér, nem becsül meg téged eléggé
2021. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!