Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én utálom nick vujicicot?

Csak én utálom nick vujicicot?

Figyelt kérdés
Közhelyeket mond el és azt hazudja az embereket hogy ő mindenkit szeret miközben ez egy baromság emberekből vagyunk nem lehet mindenkit szeretni ez max jézusnak sikerült de ő isten fia volt, azt utálom a legjobban amikor jézushoz hasonlítják meg kikiáltják az új messiásnak

2021. júl. 29. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
7 milliárd ember él a földön, nyilván te vagy egyedül aki utálja.
2021. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Jézus nagy J.

Másrészt: had döntse el ő, mit érez.

2021. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom, a Puzséros videó előtt nem is tudtam ki ő. Álságosnak érzem az egészet, és nem azért, mert nyomorék, hanem eleve az ilyen motivátorokat, life coach szónokokat, stb. problémásnak tartom. De azért nem tudom utálni, mert ezzel keres pénzt, mégis mivel keresne szerencsétlen. Valakinek meg tényleg sokat jelent ez, feldobja ideig-óráig. De csodát nem kell egy ilyen előadástól várni.
2021. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A te dolgod...
2021. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

"Jézus nagy J.


Másrészt: had döntse el ő, mit érez."


A "had"-ot meg úgy írják helyesen, hogy "hagy" illetve a mit elé nem kell vessző.

2021. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Egy sima, felvilágosult elmével el lehet érni azt hogy szeresd az embereket. A szeretet ugyanis nem egy érzelem, hanem hozzáállás.
2021. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

#5: Nem, úgy írják helyesen, hogy "hadd". A "hagy" abban az esetben helyes írásmód, amikor valaki megenged valamit, pl. "Jézus hagy kibontakozni, nem szól bele, ha csacskaságot írsz.". Az idézett mondatban pedig kell a "mit" elé vessző, mert (konyhanyelven) egy "néma hogy"-gyal van dolgunk. Tehát helyesen: "Hadd döntse el ő, [hogy] mit érez!". Nem kéne úgy nyelvtannáciskodni, hogy elemi dolgokról sincs fogalmad.


Ami a kérdést illeti: engem is idegesít, mint minden motivációs megmondóember. Nyilván az tiszteletre méltó, hogy minden hendikepje ellenére sikeres ember lett belőle, de számomra felszínes és semmitmondó.

2021. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 everlight ***** válasza:
49%
LOren Schauers egy balesetben elvesztette a teste nagy részét ,óriási fájdalmakat átélve mégse járja a világot haknizni vele.
2023. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint embert nem utálom, nem is ismerem. Viszont mint jelenséget utálom.

Kb. azt üzenik vele, hogy mivel nekem minden végtagom megvan, ne rinyáljak, legyek boldog, mert K rva szerencsés vagyok. Köszi, bmeg.

2023. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!