Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinál egy elfoglalt ember?

Mit csinál egy elfoglalt ember?

Figyelt kérdés

Ki fejtem magam jobban: unom azt hogy egész nap itthon fekszek/ülök, és telefonozok. Szeretném magam fejleszteni, építeni, lefoglalni magam leginkább olyan dolgokkal amikkel fejlesztem magam és lehetőleg ezt nem elektronikus eszközön keresztül.

Diákmunkára folyamatosan megyek, amikor csak van lehetőség/megfelelő időpont menni. Többször mennék egyébként. Na de, ilyen melegben nyáron ki hova megy/mit csinál és hogy nem sül meg?

Ti mit csináltok, elfoglalt emberek?



2021. júl. 30. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Ilyenkor nyáron bulizok amikor csak lehet. Hajnalban dolgozok a kertben, ahogy elkezd melegedni az idő behúzódok és filmeket nézek.
2021. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az elfoglalt ember napi 12 órában dolgozik, hogy a családja ne pusztuljon éhen.
2021. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozok 8 órát a melóhelyen, aztán maszekolok majd minden nap, még 3-4-et
2021. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Hogy lehet valaki ennyire unalmas ember???

Nem is értem, hogy lehet unatkozni, ha 48 órából állna a nap, az is kevés lenne.

Tudod mit csinálnak mások? Dolgoznak, tanulnak, háztartást vezetnek, a hobbijukkal foglalkoznak, a háziállattal foglalkoznak, a gyerekükkel foglalkoznak, az élettársukkal/barátaikkal töltenek időt, utaznak, elmennek moziba vagy múzeumba vagy koncertre... Napestig lehetne sorolni a teendőket és a programokat...

2021. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Szeretnéd magad fejleszteni? Nem úgy tűnik. Várhatod a sült galambot, csak nagy pofáraesés lesz a vége.
2021. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is értem mit vártam. Ja de mondjuk tippeket. De ahogy látom itt csak a hagyományos magyar hozzá állással tudok szembe találkozni. Köszönöm. :D
2021. júl. 30. 17:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Találj egy hobbit, én például elkezdtem rajzolni és festeni. Vagy fesd át a szobádat más színűre, ültess virágot, menj el plázázni, olvass könyvet, főzz/süss valami finomat, tanulj nyelveket, találkozz a barátaiddal, menj el kirándulni/biciklizni, kezdj bele valami sportba. Számtalan lehetőség van.
2021. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amiket én csinálok: Dolgozom 24/38-ban, a beutazás 1,5 óra, haza megint 1,5 óra. Ezzel elmegy elég sok idő. Hazajövök, alszok kicsit, ha kell elmegyek ügyet intézni, aztán bolt, főzés, esetleg elmegyek tankolni, autót mosni, stb. Estefelé tanulok, vagy késő délután elmegyek edzeni, és hazaérek este 11-re. Másnap ismét főzés, mert el kell készítenem az főtt ételt másnapra melóba, aztán pihenés, tanulás, stb. Ha van egy kis időm, akkor gyk-zok, mint most, vagy céltalanul pörgetem a facebookot, esetleg kinézek egy-egy régéségvásárra, vagy elmegyek valahova(strand, kocsma, randi, ilyesmi). Ha előző nap nem voltam, akkor aznap megyek edzeni is. Munkanapokon 3:20-kor kelek, olyankor általában 3-4 órát alszok max. Szeptembertől kezdek a munka mellett egy esti sulit is, szóval még kevesebb időm lesz, de nem érdekel. Utálom, ha hasztalannak érzem magam, mert sok a szabadidőm.
2021. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24/48-ban*
2021. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos, és értelmes válaszokat. :)
2021. aug. 2. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!