Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesnek...

Szerintetek hány évesnek lenni a legjobb?

Figyelt kérdés

Az alábbiak közül lehet választani:

5-8 évesnek

11-16 évesnek

19-25 évesnek

28-35 évesnek

38-45 évesnek

48-55 évesnek

60-65 évesnek

70-77 évesnek

80-90 évesnek



2021. júl. 30. 18:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
15-16. Akkor tökéletes életem volt. Most leszek 21, és talán most kezd újra rendbe jönni minden(de nem akarom elkiabálni).
2021. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem 5-8 évesnek(én akkor éreztem magam a legjobban egész életemben)

aztán még a 11-16 nem rossz

de utána nekem pokol lett.

2021. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
26%

Ha úgy csinálod ahogy kell, épp az a legjobb, ami vagy.

Ami még nem voltál, az nyilván nem hiányzik, de ha csak az érettebbek hibáinak keresese nyugtat meg, és a attól érzed többnek magad, akkor nem nagy jövőt jósolok neked.


De úgy is elk#&rod, és aztán nyavajogsz itt a GYIkon.

2021. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#13

De én csak egy fiatalosabb arcot szeretnék ennyi az egész.

Azért hogy jól érezzem magam.

Így meg hogy érezzem jól magam ha nem vagyok elégedett a külsőmmel?

2021. júl. 31. 10:59
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

14


Nem fogod jobban érezni magad fiatalosabb arccal sem. Ezek szerint önértékelési problémáid vannak vagy kapuzárási pánik. Mindig lesz nálad fiatalosabb, szebb, jobb testű, kecsesebb/izmosabb stb. és kb a végtelenségig lehetne folytatni a sort. Ha neked a külső visszajelzésektől függ, hogy jól érzed magad vagy sem, akkor keress fel egy pszichológust. Egy egészséges lelkületű embernek nincs szüksége arra, hogy megnézzék az utcán meg hogy mindenki oda legyen érte, anélkül is tisztában van vele hogy ki ő és mennyit ér.

2021. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Alapvetően a 14 és 25 éves kor közötti. Időszak de főleg a 16-18 éves kor mivel ilyenkor kezdődik az az időszak hogy már az is élmény tud lenni ha csak valamerre mentek a városban lehet az pest vagy kisváros akár falu mert ilyenkor már elhagyod a gyerek énedet aki csak bent ül és kimész és észrevételem szerint ilyenkor jön az orosz korszak mivel valamiért én is meg sokan ilyenek voltunk ment a hardbass meg az orosz gugolás meg a ladák kamazok csodálása de ez csak ilyen poén volt. És persze ez az a korszak amikor az ember kezd szabaddá válni sokan vannak akik 15 évesen még mindig a szüleikkel mennek az 5 kilométerre lévő kisvárosba is mert nagyon féltik de ebben a korban akár már a nagyvárosba is bemegy példakétn miskolcra (csak azért mert borsodi vagyok)
2021. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

5-8


Még éltek a nagyszüleim, nem volt internet, számítógép sem nagyon, és én úgy emlékszem vissza, hogy felhőtlen volt az az időszak. Talán a gyermeki létnél nincs is jobb. Utána mindig olyan szabályok közé vagy szorítva, amit nem akarsz, de muszáj bevállalni. 19 éves korom óta dolgozom, az egyetemet is munka mellett végeztem el, és inkább gürizésből és a véget nem érő célok megvalósításából áll az élet. (diploma, lakás, autócsere, stb.)

2021. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%

17


Aztán végül az ember eléri a nyugdíjt, optimális esetben elért mindent amit akart, van háza/autója, korrekt nyugdíj stb., és amikor szintén abba a létbe kerül mint 5-8 évesen, hogy nincsen gondja semmire, akkor rájön hogy öreg lett és már nincs sok hátra... És újra megjegyzem, ez az optimális eset...


Elcsépeltnek hangzik, de ilyenkor érti meg az ember, hogy valójában az igazi érték az a fiatalság meg az egészség. Lehetsz akármekkora menő is 30 évesen, ilyen-olyan karrierutat bejárt illető 40 évesen, fiatal sosem leszel többet. Írom mindezt 30 évesen, szóval nem arról van szó hogy egy besavanyodott 60 éves vagyok :) Viszont konkrétan emlékszem amikor mindenre legyintettem, mert azt mondtam magamban hogy áh, van még időm, meg mindenki mondta, hogy "oh, fiatal vagy te még, sokra viheted". Aztán itt vagyok 30 éves, és ha úgy vesszük már k.rvára nincs időm. Legalábbis annyi nincs, hogy mindenre legyintsek, hogy majd holnap vagy éppen jövőre.

2021. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a 19-25, bár élethelyzettől is függ.


Akkor még fiatal az ember, (relatíve) egészséges, vannak reményei, előtte áll az élet, ténylegesen "ráér" még a dolgokra az életben, még nem kell munkahelyen dolgoznia / illetve ekkoriban kezd dolgozni.

Normális szülőkkel, normális osztályközösséggel a 11-16 is jó időszak lehet.

2021. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

80+ megdugom a mamit és 10 perc mulva mehetek megint, mert elfelejtette mi vole 10 perccel ezelőtt


83F

2022. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!