Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem, nőként 40 évesnek...

Úgy érzem, nőként 40 évesnek lenni a legjobb - ki ért ezzel egyet?

Figyelt kérdés
Azzal szemben, amit fiatalabb koromban képzeltem, most azt gondolom, hogy nőnek lenni 40 évesen a legjobb. A magyarázataim: úgy látom, hogy most már sokkal komolyabban vesznek, az élettapasztalatok miatt nem vagyok már olyan naív és félrevezethető, mint korábban, igazán érettnek érzem magam - ugyanakkor, ha odafigyelek magamra, jól, szépen tudok kinézni. Nekem ez a korszak tetszik a legjobban, kár hogy itt nem állítható meg az idő. Mivel sok kortársam éppen ekkor esik kétségbe, kíváncsi vagyok, ki gondolja még ugyanígy.

2014. aug. 22. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Mert 40-től felfele már kezdik úgy érezni, hogy túl öregek és nem lesznek kompetensek a fiatalabb nőkkel szemben.

Valóban most vagy egyébként a legjobb korban, értékes nő vagy a tulajdonságaid alapján, akit biztos nagyon szívesen megismernék, ha valahol egymásba botlanánk.

2014. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként úgy gondolom ha nincs gyermeked/családod akkor nem biztos hogy olyan jól érzed magad abban a korban.
2014. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak a félreértések elkerülése végett: van férj és vannak gyerekek - valóban igaz, hogy egy 40 éves nő számára a család hiánya a címben írtakat valószínűleg kizárja.
2014. aug. 22. 23:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Azert a 30 jobb volt
2022. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!