Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan szólt ránk az öregembe...

Jogosan szólt ránk az öregember a strandon?

Figyelt kérdés
Pár haverommal voltunk strandon, 5-en voltunk, ők huszonévesek, én 18. Egy olyan helyre mentünk, ahol ki van alakítva egy rész, ami úgy néz ki mint egy barlang, és annak a széléről le lehet ugrani a vízbe. Mi ezt is csináltuk, de onnan nem messze egy vízbe üldögélő öregember beszólt nekünk, hogy takarodjunk arrébb, mert lefröcsköljük őt. Eleve ha zavarja, minek megy oda? Ez egy élményfürdő, ahol csúszdázni, ugrálni, hülyülni lehet. Ha ülni akar egy helybe akkor miért nem megy a termál gyógyfürdőbe ami az élményfürdő mellett van konkrétan? Nem szóltunk vissza neki, mert nem akartunk vitázni, de jogosan szólt be nekünk szerintetek? 18F

2021. júl. 31. 15:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem szoktam szólni a fiataloknak ha zavarnak még akkor sem. Úgy vélem ez a legszebb gondtalan kor, élvezzék ki maradéktalanul.
2021. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Igazad van.
2021. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 DeMoR ***** válasza:
54%
Valóban nem menjen olyan helyre egy ember, legyen akármennyi, ahova fiatalok járnak, ha zavarja a fiatalos szellem. ^^
2021. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem volt jogos, viszont jól tettétek, hogy nem áltatok le vitázni. Az ilyenekkel felesleges.
2021. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha ki van írva, hogy ott, azon a részen tilos ugrálni, akkor jogosan szólt rátok, ugyanis pont azért ment oda. Ha nem volt kiírva, akkor is érthető, de felesleges volt pampognia.
2021. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Én fiatalabb koromban (most 30 vagyok) is utáltam a magadfajta majmokat, szerintem ez nem korfüggő.
2021. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Ebben a helyzetben nem igazán létezik olyan, hogy jog. Inkább bunkóság volt a papától, hogy így szólt be, hogy takarodjatok onnan. Az meg hogy lefröcsöltétek megesik egy strandon, ahol ugrálnak. Ez legyen a legnagyobb baja, hogy kicsit lefröcskölik a strandon. Jó őt is meg lehet érteni, hogy nem fiatal már, nem csinálhatja, és nem is tudja azt csinálni mint ti, és irígy a fiatalságotokra, bár akkor se kellett volna, hogy beszóljon nektek.
2021. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerjük a fürdő szabályzatát... ha megengedett ugrálni, akkor az öreg kénytelen alkalmazkodni ehhez. Legközelebb meg elmegy az ötye-medencébe, ott nem lesznek ugráló fiatalok.
2021. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Azt megijedsz egy ilyentől?? Ennyi idősen ezért mi pofonokat osztogatunk.
2021. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
21%
Azért szólt be hogy a strandon azt csináltátok amit ott kell? Hát nem volt jogos.
2021. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!