Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen nyelven beszéltek, és...

Milyen nyelven beszéltek, és milyen szinten vagytok belőle?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyar, az anyanyelvi nyilván.

Angol, azt most fejlesztem B2-re. Mindennap tanulok.

2021. aug. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Magyar anyanyelvű vagyok. Angolt folyékonyan felső fokon, olaszból most vagyok B1 szinten, nyilván célom a B2, németből ugyan leérettségiztem 27 évvel ezelőtt, de már egy pohár vizet sem tudnék kérni. (Na jó, azt talán még igen, de kb ennyi). Viszont ha újra kezdeném, elég könnyen menne, mert jó voltam belőle, csak kinyomták az azóta megtanult nyelvek. De nem szeretem a németet. Olasz után még nem dönöttem el, mi lesz a következő vagy lesz-e.
2021. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

-Magyar (anyanyelv)

-Angol: 4 éve meglett a C1, most valahol C1-C2 közt lehetek

-Német: gimi közepén B1 meglett volna szerintem, de sajnos felejtettem is, el is hanyagoltam, suliban sem tanították rendesen, a megmaradt tudásom általánosból maradt. Úgyhogy ez amolyan A1-A2 szint csak.

-Koreai: autodidakta módon tanulom pár éve és A2-B1 körül lehet.

2021. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Lovári, alapfok C, de nem használom.
2021. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
németet tanultam 8 éven keresztül - középszint alatt egy piccivel. Nyelvvizsgám nincs, de kéne. Hobbyból koreaiul tanulok már fél éve, (kezdő szint). Szeptembertől angolt fogok tanulni heti 12 órában, angolból semmit nem tudok, össz tudásom egy mondatban: I miss u.
2021. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Magyar az anyanyelvem.

Ezen kívül, spanyol szinte a második anyanyelv, spanyolajkúaktól tanultam meg, folyékonyan beszélem, DELE C1 nyelvvizsgám van belőle, de ha az időm úgy engedi elmegyek C2-re.

Angolul felsőfokon beszélek, azt is folyékonyan.

Katalánul középszinten beszélek.

Németből valahol alap és középszint között vagyok, sok mindent megértek, de annyira nem beszélek jól.

Guaraníul alapszinten beszélek, egész sokat értek belőle és egy nagyon alap beszélgetést le tudok folytatni a nyelven.

2021. aug. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Magyar- alapfok.
2021. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 vera_emma válasza:
100%

Magyar az anyanyelvem.

Olasz B2 (négy éve kezdtem a gimiben)

Angol A2 (három éve kezdtem a gimiben)

Most kötelező lesz a latin és a finn. Mindkettőt elkezdtem nyár elején, és mindkettőből a béka feneke alatt vagyok.

2021. aug. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!